Televizyon

Bülent Ersoy, Demet Akbağ tarafından fena şakalandı!

Demet Akbağ’ın şaka programı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” programında bu hafta şakalanan isim Bülent Ersoy oldu. 7. Bölümde kahkaha dolu sahnelerin yer aldığı programda Bülent Ersoy çok zor anlar yaşadı. Demet Akbağ Bülent Ersoy’u nasıl şakaladı? Bunun bir şaka olduğunu anlayan Ersoy, Demet Akbağ’a nasıl tepki verdi. Ayrıntılar M.bey farkıyla sizlerle…

“Demet Akbağ ile Çok Aramızda” soğuk kış gecelerini Pazar eğlencesiyle ısıtmaya devam ediyor. Türkiye’nin en ünlü isimlerini bir bir şakalayan Akbağ bu hafta da diva Bülent Ersoy, Nazan Şoray, Serkan Kaya ve Fatma Turgut’u listesine ekledi!

Güçlü sesiyle milyonları kendine hayran bırakan Bülent Ersoy, yeni bir türkücü keşfetmek için menajerinin ofisine gidiyor. Müzik dünyasına yeni bir isim kazandıracağını düşünen Ersoy, kendisini olaylar silsilesinin içinde buluyor!

Gecenin bir diğer şakasında Nazan Şoray özel bir röportaj vermek için antikacı dükkanında televizyon ekipleriyle buluşuyor ve sürpriz bir evlenme teklifine tanıklık ettiğini düşünürken başına gelmeyen kalmıyor.

Serkan Kaya yeni aldığı arabasının keyfini sürmek bir yana kendisini bile süremiyor! Kaya’nın arabasının başına açtığı belalardan kurtulma çabaları izleyenleri kırıp geçirecek!

Demet Akbağ ve ekibi, hayırlı bir iş için Fatma Turgut’un kapısını çalıyor. Sevenlerin kavuşması için nikah şahidi olan Model grubunun solisti Fatma Turgut, davetlilerin tepkileri ile şaşkına dönüyor. Davetsiz misafirlerin söyledikleri ile de neye uğradığını bilemiyor!

Demet Akbağ’ın dev ekibiyle ekranlara bol kahkaha getirdiği ‘Demet Akbağ ile Çok Aramızda’ 7. bölümüyle 18 Kasım Pazar saat 20:00’da Show TV’de!

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı