Buhara Dergisi medya ödülleri kimlere gitti?

Buhara dergisinin her yıl düzenlediği bu yıl 4.sü düzenlenen ödül töreni gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Buhara Dergisi tarafından ‘Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı ve Siyaset Onur’ ödüllerine layık görüldü.

Her sene çeşitli konularda yılın ‘En İyi’lerini seçen Buhara Dergisi, bu sene dördüncüsünü düzenlediği ‘Buhara 4. Medya Ödülleri’nde sanat, siyaset ve iş dünyasından halk oylamasıyla seçilen başarılı isimlere ödüllerini verdi.

Gazeteci-yazar Sevda Türküsev özellikle aile, kadın-erkek ilişkileri alanında yaptığı ilginç ve dikkat çeken objektif yorumlarıyla “Yılın En İyi TV Yorumcusu” ödülüne layık görüldü…

Vatan Şaşmaz ve Elif Güvendik’in sunumuyla Rixos Otel’de düzenlenen ödül töreninde siyaset, medyaya ve magazin dünyasının tanınmış isimleri katıldı.

Çeşitli ödüllere layık görülen sanatçılardan Özgün, Zeynep Mansur, Nadide Sultan, Safiye Soyman, Pınar Dilşeker ve ‘Yılın Çıkış Yapan ‘Ankara Sanatçısı’ seçilen Hüseyin Kağıt, ödüllerini aldı.

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Ak Parti Ankara İl Başkanı Murat Alpaslan, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Yelken Federasyonu Başkanı Ahmet Gençtürk, işletme sahibi Yaşar Alkaya ile Sabah Gazetesi çeşitli ödüllere layık bulunurken, ‘Yılın Sosyal Yardım Programı’ ödülünü de Beyaz TV’deki ‘Uzat Elini’ programıyla Esra Arslan aldı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]