Bugüne kadar Göz6 yarışmasına kaç kişi başvurdu?

TV8’de başlayacak olan Göz6 yarışmasının detayları giderek netleşiyor. Merakla beklenen Gözaltı yarışmasının tarihi açıklanmamakla birlikte yeni programın Eylül ayı içinde TV8’de izleyici ile buluşması bekleniyor. Peki, Göz6 nasıl bir yarışma; kuralları nasıl; kaçar kişi yarışacak? Dışarda mı yoksa kapalı mekanda mı çekilecek? İşte Göz6 yarışmasıyla ilgili merak edilenler…

Göz6’da 8 kadın ve 8 erkek yarışmacı yarışacaklar. Erkek ve kadın yarışmacılar iki ayrı evde yaşayacaklar. İki ayrı evdeki yarışmacılar 4 ay boyunca 24 saat gözaltında olacaklar. Göz6’da kadınlar ve erkekler karşılıklı yarışacak.

GÖZ6’YA BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Göz6’nın en iyi erkek ve en iyi kadın yarışmacısı Survivor 2017’ye doğrudan katılma hakkı elde edecek. Yarışmaya katılımlar devam ediyor. Gözaltı yarışmasına katılımlar TV8’in resmi internet sitesinden yapılabiliyor.

Gözaltı’da yarışacak olan yarışmacıların kimliği adeta bir sır gibi saklanıyor. Bilindiği gibi yeni yarışmada sadece Semih Öztürk’ün yarışacağı önceden açıklanmıştı.

EN İYİ YARIŞMACIYA SURVIVOR 2017’YE KATILMA İMKANI

Göz6, Acun Ilıcalı ve Acun Medya’nın yeni bir formatı… ‘Biri Bizi Gözetliyor’un benzeri yarışma için 8 erkek, 8 kadın iki ayrı evde yarışacak. ‘Göz6’nın şimdiye kadar açıklanan tek ödülü var, o da ‘Survivor 2017’ye direkt katılma imkanı. ‘Göz6″yı birinci tamamlayan bir kadın ve bir erkek yarışmacı, Şubat veya Mart 2017’de Dominik’te yapılacak “Survivor 2017’ye katılma hakkını elde edecek.

GÖZ6’YA 37 BİN BAŞVURU

Acun Ilıcalı ise bu durum karşısında; ‘Şimdiye kadar 37 bin başvuru oldu. Tek ödülü ‘Survivor’a katılma hakkı olan bir yarışma için müthiş bir rakam. Survivor’ın ne denli kıymetli bir yarışma olduğunun göstergesi bu’ dedi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]