Bugün Yıldız Benim’in sunucusu ve jürisi belli oldu

Dizilerden istediği sonucu bulamayan Show TV, gözünü yarışma programına dikti. Yakında Show TV ekranlarında başlayacak olab Bugün Yıldız Benim yarışmasıyla ilgili detaylar belli oldu. Yarışmanın jüri üyelerinin kimler olduğu ve sunuculuğunu kimin üstleneceği kesinleşti.

Bugün Yıldız Benim’in jüri koltuğunda Bugün Ne Giysem’in fenomen ismi hakan Akkaya, türkücü Songül Karlı ve Mert Ekren yer alacak. Programın sunuculuğunu ise Özge Ulusoy yapacak.

‘Bugün Yıldız Benim’ yakında Show TV’de! İşte Dünyanın en güzel kız çocuğu, Kristina Pimenovaİşte Dünyanın en güzel kız çocuğu, Kristina Pimenova Miley Cyrus çok yaramaz çok çılgın pozlar…Miley Cyrus photosMiley Cyrus çok yaramaz çok çılgın pozlar…Miley Cyrus photos Bu çocuk tam 125 yaşındaBu çocuk tam 125 yaşında Akıllara zarar ilginç fotoğraflarAkıllara zarar ilginç fotoğraflar

Yapımcılığını geçtiğimiz yaz yayınlanan Çarkıfelek programının yapımcısı RTV Film ’in üstlendiği “Bugün Yıldız Benim” adlı yarışmada; juri koltuğuna Hakan Akkaya, Songül Karlı ve Mert Ekren oturacak. Sunuculuğu ise Özge Ulusoy yapacak.

Yarışmacılar sahnede orkestra eşliğinde söylediği şarkılarla milyonlara ulaşmak ve giydiği sahne kıyafetleri ile moda ikonu olmak için yarışacak. “Bugün Yıldız Benim”in ön elemeri ise hala devam ediyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]