Bu Tarz Benim’in yeni formatı bugün başlıyor

Show TV’de Bu Tarz Benim yeni formatıyla ekrana dönüyor. En büyük değişim programın bundan böyle  canlı yayınlanacak olması. Program yeni formatı ile izleyicinin dikkati çekilmeye çalışılacak.

Bugünden itibaren hafta içi hergün 16-00 – 19:00 saatleri arasında Show TV’de canlı yayınla ekrana gelecek olan ‘Bu Tarz Benim’, bir ilki gerçekleştirerek 11 kadın yarışmacı yanında 11 erkek yarışmacıyı da stüdyoda yarıştıracak.

Formatında değişiklik yapan ‘Bu Tarz Benim’de, çiftler halinde yarışacak olan adaylar, artistik ve oyunculuk performansları ile jüriden puan alacaklar.

Bugüne kadar 13 kadın yarışmacı ile ekranlara gelen Bu Tarz Benim‘de, bugünden itibaren 11 kadın ve 11 erkek yarışmacı çiftler halinde yarışacaklar. Her bir çiftin bir hikayeyi canlandıracağı Bu Tarz Benim‘de, çiftler jüriden oyunculuk, sahne, ses, saç, makyaj ve kostüm performanslarına göre puan alacaklar.

Ayrıca Bu Tarz Benim stüdyosunda jüri üyelerinin yarışmacılara takviye olarak destek vereceği bir de aksesuar dükkanı bulunacak.

Jüriye tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf edecek olan yarışmacılar,  bir yandan da rakiplerini geçmek için kıyasıya rekabet edecek.

Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği programın jüri kadrosunda değişiklik olmayacak. Cemil ipekçi, Sibel Arna, Umut Eker ve Chloe Loughnan Ortaç jüri koltuğunda oturacak.

Yapımcılığını ‘Joker Yapım’ın üstlendiği yarışmada jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, 100 Bin TL büyük ödül için kıyasıya yarışacaklar.

En tarz kadın olmak için; birbirinden iddialı 13 yarışmacı bir yandan jüriye tarzlarını beğendirmeye çalışacak. Yeni Bu Tarz Benim’in reyting performansı ve TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim ile nasıl bir rekabet edeceği sorusu yakında cevabını bulacak.

İşte Bu Tarz Benim’in yeni sezon için çekilen tanıtım videosu:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]