Bu Tarz Benim’in reytingleri Show TV’yi mutlu ediyor

Yapımcılığını Production House’un yaptığı Bu Tarz Benim programı Show TV’nin gündüz kuşağındaki en güçlü programı oldu. Programın aldığı reytingler hem yapım şirketini hem de Show TV’yi mutlu ediyor.

Show TV gündüz kuşağında uzun zamandır bir türlü yakalayamadığı izlenme oranlarını Bu Tarz Benim ile yakalamışa benziyor. Dün( 23 Eylül Salı) 22.20  share’i yakalayan program, Total’de 15. oldu.

Yayınlanmasından itibaren izleyicinin ilgisini üzerine çekmeyi başaran yarışma programında 13 bayan yarışmacı, tarzlarıyla 100 bin liralık büyük ödüle ulaşmak için kıyasıya bir rekabet yaşıyor.

Her hafta Cumartesi günü büyük bir heyecan içinde elemenin yaşandığı Bu Tarz Benim’in ilk haftasında Esra Özüver yarışmaya veda etmişti.

Öykü Serter’in sunduğu Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun jüri koltuğunda oturduğu programda yarışmanın dışından gelen potansiyel yarışmacıları back stage’te Uğurkan Erez hazırlıyor. Erez, Cumartesi günü yaşanan elemede ise jüri üyeliği de yapıyor.

Hafta içi hergün saat 13:00’te Show TV’de ekrana gelen Bu Tarz Benim’in yönetmenliğini ise Gürsel Aksun yapıyor.

YORUMLAR

Yazıya 3 yorum yapılmış.

Sema Yalçın 23:49

Güzel bir program olabilir ama Jürinin kişiye göre davranması ve bazı kişilere ayrımcılık yapması çok sinir bozucu. Bugün Nur Yerlitaş, Nur isimli çok sevimsiz, ukala ve saygısız bir yarışmacı resmen göklere çıkardı. Bütün kızlardan güzel olduğunu söyleyerek resmen diğer kızlara hakaret etti. Nur hanım kendini ne sanıyor da insanları böyle refüze ediyor.Reyting için böyle davranıyorlarsa lütfen davranışlarını değiştirsinler, tarafsız ve adil olmaya çalışsınlar.

yasemin 23:49

en güzel ve olgun olan nur. gerçekelri söyledi nur yerlitaş. yalan mı söylesin

nuran 23:49

AYRIMCI VE DALGACI BİR JURİ GÖRÜYORUM.BANT OLAYINDA HERKESİN KARAKTERİ BELLİ OLDU.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]