Bu Tarz Benim’de şok ayrılık

Bu sezon format değişikliği yapan Bu Tarz Benim’de ilginç gelişmeler…

Bilindiği gibi Bu Tarz Benim moda yarışması format değişikliği ile yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta başından itibaren canlı olarak yayınlanan yeni bölümlerde kız-erkek yarışmacılar çiftler halinde yarışıyorlar.

Yeni format programda ilginç gelişmeleri de beraberinde getirdi. Yarışmacıların çiftler halinde yarışmasının yani yeni formatın ilk mağduru yarışmacı Aygün Aydın oldu.Yarışmacıların erkek partnerlerle podyuma çıkmasını kıskanan nişanlısı, Aygün Aydın’ı terk etti.

Geçtiğimiz hafta yarışmacının erkek arkadaşı sürpriz yaparak yayında evlenme teklifi etmiş ardından da Aygün Aydın’ı Jüri üyesi Bülent Ersoy ’dan istemişti. Dün bu görüntüler yayınlanırken terkedildiğini açıklayan yarışmacı Aygün, gözyaşlarını tutamadı.

Bu tarz Benim’ in formatının değişmesiyle birlikte yarışmacıların erkek partnerlerle podyuma çıkmasını kıskanan nişanlı Aygün Aydın’ı terk ettiği haberi programda çalışan herkes arasında şaşkınlık yarattı.

Aygün Aydın Bu Tarz Benim’de Cemil İpekçi’nin de hışmına uğramış İpekçi genç yarışmacının kıyafetini kıyasıya eleştirmiş ve “o elbiseyi giymek senin ne haddine” diyerek çıkışmıştı.

İşte Aygün Aydın’ın yarışmadaki zor anları:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]