Bu Tarz Benim’de Nur Bozar’a “hazır kombin” çıkışı!

Show TV’nin gündüz kuşağında dikkati çeken moda yarışma programı Bu Tarz Benim’de 3. hafta heyecanı başladı. Yarışmacı Nur Bozar’ın yarışmadaki yalnızlığı giderek daha belirgin bir hal aldı.

Haftanın ilk gününe Nur Bozar ile diğer yarışmacılar arasında yaşanan gerginlikler damgasını vurdu. Nur-Ayşegül tartışmasına haftanın ilk günü Gizem Güler ve Ayşenur Balcı da dahil oldu.

Yarışmacılar Nur Bozar’a karşı!

Nur Bozar, jüri karşısına çıkmadan önce yarışmacıların yaptığı sert yorumlarla sarsıldı. Ayşegül Doğan, Nur Bozar’ı hazır kombinler almakla suçladı. Nur’un alışveriş yaptığı mağazada aldığı kıyafetlere kendisinin değil mağazadakilerin karar verdiğini iddia eden Ayşegül, “Nur hazır kombinleri alıyor” iddiasının tekrar tekrar altını çizdi.

Nur Bozar ise hazır kombin yapmadığını iddiaların doğruyu yansıtmadığını savundu.

Daha sonra söz alan diğer dikkati çeken yarışmacılardan Ayşenur Balcı da Nur’a sert eleştiriler yöneltti. Nur’un giydiği ayakkabıları beğenmediğini söyleyen Ayşenur, ayakkabıları palyaço ayakkabısına benzetince stüdyoda soğuk rüzgarlar esti. Ayşegül!ün hazır kombinleri satın alıyor iddiasını destekleyen Ayşenur, sert eleştirilerine devam etti.

Nur Bozar ise kendisini savundu ve “içeride birbirinizden kombinler ve konseptler konusunda yardım alıyorsunuz” diye konuştu.

Nur, açıklamaları sırasında Gizem Güler’in Tuğçe İyigişi’nin çeketini giydiğini söylemesi Gizem Güler’in eleştiri oklarını Nur Bozar’a yöneltmesine neden oldu.

“Şov yapıyorsun!”

İlk kez oldukça gergin bir tarzda Nur’a yüklenen Gizem, Nur’un konuşmasında kendisini örnek vermesini kıyasıya eleştirdi. Nur’a  “Senin tavırlarından rahatsızım” diyen Gizem, “beni germek zorunda değilsin, bir süre adımı dahi anma!” diye çıkıştı.

Gizem’in sözlerine şaşırdığı gözlenen Nur, Gizem’in eleştirileri karşısında kendini savundu.

Jüri karşısına geçen Gizem, Nur yerlitaş’ın “numara yapıyorsun burada. Bugün ortaya attın kendini, inan ki şov yapıyorsun, ne oldu sana bugün?” şeklindeki yorumuyla karşı karşıya kaldı.

Ayşegül Doğan’ın Jüri karşısına geçtiğinde gerginlik yine devam etti. ” Artık Nur’a dayanamıyorum, tansiyonum düştü. Beni Nur’la yan yana oturtmuşsunuz, bu yüzden enerjim düştü” şeklinde konuştu.

Kemal Doğulu Ayşenur’un saçlarını kesti

Saçlarının uzunluğu ile konuşulan Ayşenur Balcı, Kemal Doğulu’nun saçlarını keseyim önerisine yeşil ışık yaktı.

Makasıyla Ayşenur’un saçlarını kesen Kemal Doğulu, ve stüdyodaki herkes Ayşenur’un saçlarının daha iyi bir hale geldiği konusunda benzer görüşler dile getirdiler.

İşte, Ayşenur’un saçlarının bir bölümüne veda ettiği o anlar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]