Bu akşam ilk bölümü yayınlanacak olan Kalp Atışı, Şevkat Yerimdar’a gözdağı verebilecek mi?

Yapımcılığını Mf Yapım’ın üstlendiği, merakla beklenen Kalp Atışı dizisi bu akşam Show TV’de  ilk bölümüyle ekrana geliyor. Yeni dizinin en büyük rakibi ise Fox TV’nin iddialı dizisi Şevkat Yerimdar olacak…Kalp Atışı’nın reyting listesinin zirvesini ne derece baskı altına alıp almayacağı merak ediliyor. Peki, bu akşam ekrana gelecek olan Kalp Atışı’nın ilk bölümünde neler yaşanacak? İşte, dizinin ilk bölümünden detaylar…

KALP ATIŞI SHOW TV’NİN YÜZÜNÜ GÜLDÜREBİLECEK Mİ?

Kalp Atışı’nın reyting performansı merak edilirken Cuma akşamları ekrana gelecek olan dizinin en büyük rakibi Fox TV’de başlayan ve aldığı yüksek reytinglerle dikkat çeken Şevkat Yerimdar dizisi olacak. Kalp Atışı’nın en büyük avantajı ise yaz ekranından dolayı iddialı yapımların sezona ara vermiş olması. Dizinin bu avantajı ne derece lehine çevirebileceği bu akşam ortaya çıkacak.

Beklenen o ki Kalp Atışı kendisine verilen şansı iyi kullanıp yeni sezonda da Show TV’deki macerasına devam edecek. Bu öngörünün gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ise yeni dizinin reyting performansı gösterecek.

Başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in yer aldığı Show TV’nin büyük umutlarla ekrana sürdüğü yeni dizide ayrıca Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Vedat Erincin gibi oyuncular rol alıyor.

KALP ATIŞI DİZİSİNİN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

“Kalp Atışı”nın merakla beklenen ilk bölümünde; Eylül babası ve üvey annesi yüzünden sorunlu bir çocukluk geçirmiş ve lise çağında babası tarafından Marmaris’te yaşayan babaannesinin kapısında terk edilmiştir. Babaannesi Gülayşe’nin yanına gelmek ona hayata sıfırdan başlamak için bir fırsat olur. Öğretmeni Ali Asaf Denizoğlu ile tanışmasıyla hayatını düzeltmeye karar verir. Ancak aslında o sene kurulan dostluklar, yaşadığı olaylar ve kazanılan düşmanlıklar geleceğini belirleyen çok önemli kırılma noktalarıdır. Babaannesinin kaybı ile büyük umutlarla kurduğu yenidünyası bir anda yıkılır. Bu kopuşların ve ayrılıkların da habercisidir. Ali Asaf ise başlarda öğrencisi olan Eylül’ün diğerlerinden ne kadar farklı olduğunu anlamış ve içtenlikle bu zeki kızı kazanmaya çalışmıştır. Çok sonradan anlayacaktır ki kazanmaya çalıştığı Eylül’e karşı hisleri vardır ve onları anlamakta çok geç kalmıştır. Böylece o bir anlık belirsizlik ikisinin yollarının on üç yıl boyunca ayrılmasına neden olur. Ta ki bir gün bir hastanenin çatısında iki doktor olarak karşılaştıkları o güne kadar.

Görülmemiş Bir Aşk Hikayesi “Kalp Atışı” ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]