Elçin Sangu o markanın yüzü olacak

“Kiralık Aşk” dizisiyle kısa sürede izleyicinin dikkatini çeken güzel oyuncu Elçin Sangu, reklamların da artık aranan yüzü oldu.

Boyner’in 2016 İlkbahar/Yaz sezonu ürünleri içi Elçin Sangu ile anlaştığı haber veriliyor.

773692_3

Yeni sezona yeni markalar ve koleksiyonlarla giren Boyner, ilginç reklam filmiyle de çok konuşulacağa benziyor.

Elçin Sangu, peş peşe gelen reklam filmi teklifleri arasından ikisini kabul etti. Elçin Sangu’nun yaptığı reklam anlaşmalarından bir yılda 3 milyon lira kazanacağı bildiriliyor.

Güzelliği ve tarzıyla Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen ünlü isimlerinden olan ünlü oyuncu söz konusu marka için dört ayrı reklam filminde rol alacak. Sangu’ya karşılığında Boyner markası, 2 milyon lira ödeyecek.

Elçin Sangu, iki ay içinde iki ayrı markayla reklam anlaşması imzaladı.

 

 

Elçin Sangu Kimdir?

Elçin Sangu,  13 Ağustos 1985, İzmir’de doğdu..

Sangu, Çerkes asıllı.  Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamladıktan sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni burslu olarak kazandı.

Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncul56f376d6c03c0e62108a1b0duk yaptı.  2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide “Jale” yi canlandırdı. 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide “Nehir” karakteriyle ekranda boy gösterdi. Ardından sırasıyla; Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynadı. Sangu, halen Star’da başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini oynuyor.

Sangu, ayrıca 2016 yılında Elidor şampuan markasının  yüzü olmuştu.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]