Botoks yaptıran Nurgül Yeşilçay hayranlarının tepkisine nasıl cevap verdi?

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay yaptırdığı botoks ile ilgili olarak çok eleştiri alınca bir açıklama yapma gereği hissetti. Sosyal medya üzerinden hayranlarının tepkisine Yeşilçay nasıl tepki gösterdi. İşte Nurgül Yeşilçay’ın botokslu hali ve hayranlarına verdiği cevap…

BOTOKS YAPTIRDI ELEŞTİRİLERE ÇOK KIZDI

Daha önce rol aldığı dizilerde yüzündeki lekeler ve gözlerinin altındaki mor halkalar ile gündeme gelen Yeşilçay, çareyi botoks yaptırmakta buldu. 41 yaşındaki ünlü botoks yaptırdıktan sonra yayınladığı fotolu paylaşımlarına çok tepki alınca hayranlarına cevap verdi. Son olarak İran’da çekilen ‘Güzel Cin’ adlı filmin kadrosunda yer alan Yeşilçay hayranlarının “Amaaan, yüzün çok fena olmuş.” “Yüzün neden şiş?” “Siman değişmiş.” “Sen de mi botoks kurbanı oldun?!” “Sultanım sen kendine naptın…Güzelim elmacık kemiklerin nereye kaybolmuş…” gibi yorumlar üzerine bir açıklama yaptı.

 

NURGÜL YEŞİLÇAY’DAN BOTOKS AÇIKLAMASI

Ünlü oyuncu botokslu haline gelen eleştiriler üzerine sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Yeşilçay Instagram hesabından, “Ya evet hazır boşken bunuda deniyim dedim. Verdiğim rahatsızlık için özür dilerim.” açıklamasında bulundu.

NURGÜL YEŞİLÇAY BOTOKS AÇIKLAMASI

Instagram üzerinden açıklama yapn Yeşilçay “Ya evet hazır boşken bunuda deniyim dedim. Verdiğim rahatsızlık için özür dilerim.” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]