Boşandılar! Survivor Tuğba Özay artık bekar bir amazon kadını!

Tuğba Özay yine manşetlerde, Tuğba Özay boşandı, Survivor 2016 ile yıldızı yeniden parlayan dobra kadın Tuğba Özay bir süredir ayrı yaşadığı eşinden resmen boşandı.

21. yüzyılın amazon kadını Tuğba Özay, Kanal D’de konuk olduğu Renkli Sayfalar’da büyük bir açıklama yaparak gündemi adeta sarstı. Survivor yarışması için Dominik’e gitmeden yollarını ayırdığı kocasıyla resmen (hukuken) ayrıldığını belirten Tuğba Özay çok çarpıcı açıklamalar yaptı işte o açıklamaların satır başları:

“Eşim ile evliliğimiz Survivor’a gitmeden önce resmi olarak bitti. Eşimle telefonla konuştuk. Çok güzel şeyler söyledi. Onun da hayatında biri var. Allah mesut etsin. 8 yıllık ilişki. İlk 4 yıl çok güzeldi. O evcimen bir insandı. İyi yürekli, düzgün kaliteli bir insandı. O her şeyi bırakmamı istiyordu. İlk başlarda aşkın etkisiyle yaparım, ederim diyorsun da. düşününce 22 yıl çok çalıştım. ‘Hangi şehirdeyim’ diye uyanan bir insanım. Arka arkaya albümler çıkardığım dönemdi. Bana manevi anlamda çok destek verdi. 2 sene çok yorulduk. ayrıldık, ayrılmadık. 1 Nisan’da ona mesaj attım ve şaka olsun diye ‘ben boşanmak istiyorum’ dedim. Hemen telefon açtı, ‘bu ne demek falan’ dedi. ‘1 Nisan şakası yaptım’ dedim. 1 ay sonra biz boşanmayı konuşur olduk. ‘Ben çocuk istiyorum, sen işini çok seviyorsun. Sen bunları istemiyorsun’ dedi. Bu konuşmalardan sonra da 2 yıl devam ettik. Geçtiğimiz ocak ayında da boşandık.”

Tuğba Özay Survivor Adası’nda duruşu ve verdiği onur mücadelesi ile gönüllerin şampiyonu olarak Türkiye’ye gelmiş ve hava alanında fanları Tubistler tarafından davul zurna ve çiçeklerle karşılanmıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]