Boomerang TV Digitürk’te

Çocuklara yönelik içerikleriyle dikkat çeken Boomerang TV’den Digitürk hamlesi… Boomerang TV Digitürk’te çocuklarla buluşuyor. D-Smart ve Tivibu platformlarının ardından Digitürk’te de yayına başlayan Boomerang TV’nin içerikleri Türkiye’de daha çok çocuğa ve aileye ulaşacak.

BOOMERANG TV DİGİTÜRK 168. KANALDA

Boomerang TV, D-Smart ve Tivibu platformlarının ardından Digitürk’te de yayına başladı. Dünya çapında 60 ülkede yayın yapan Boomerang TV’nin komik, eğlenceli ve neşeli çizgi filmleri artık Türkiye’de de daha fazla çocuğa ulaşabilecek. D-Smart’ta 122, Tivibu’da 118’inci kanalda yer alan Boomerang TV, Digitürk platformunda 168’inci kanaldan yayın yapacak.

SEVİLEN ÇİZGİ FİLMLERİN YENİ BÖLÜMLERİYLE..

Digitürk platformuyla birlikte yayın ağını genişleten Boomerang TV, en sevilen çizgi filmlerin yeni bölümlerini de çocuklara sunacak. Scooby-Doo, Shaggy, Velma, Daphne ve Fred’in heyecan dolu hikayeleri “Sakin ol Scooby-Doo”, en sevimli ‘sebze vampiri tavşan’ Bunnicula, Dorothy ve Oz Büyücüsü, Grizzy ve Lemmingler, Cesur Köpek Pat ile Çılgın Yarışçılar’ın yeni bölümleri Boomerang TV’de çocuklarla buluşacak. Bunun yanında Bugs Bunny, Tazmanya Canavarı, Tom ve Jerry gibi efsane çizgi filmleri yeni bölümleriyle Boomerang TV’de olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]