Bodrum Masalı’nın 2. bölüm fragmanında Ateş babasının sırrını öğrenecek mi?

Kanal D’nin yeni dizisi Bodrum Masalı ilk bölümüyle ekrana gelmişti. Sevilen dizi 25 Ağustos Perşembe akşamı saat 20:00’de 2. bölümüyle ekrana gelecek. Bodrum Masalı’nın 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Bodrum Masalı’nın 2. bölüm fragmanında dikkati çeken detaylar neler?

BODRUM MASALI’NIN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Bodrum Masalı’nın 2. bölümünde Ateş, babasının sakladığı sırrı öğreniyor mu? Evren, bu durumun üstünü kapatabilecek mi? soruları cevabını bulacak.

TMC/Erol Avcı’nın yapımcılığında çekilen dizinin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin yapıyor. Dizinin senaryosu ise Başar Başaran ve Emre Özdür ikilisine emanet edilmiş.

Dizinin oyuncu kadrosunda bulunan isimler ise şunlar;  Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş), Hilmicem İntepe (Kelebek), Dilan Çiçek Deniz (Su), Toprak Sağlam (Gözde),  Serhan Onat (Uzay), Bora Cengiz (Cenk), Kaan Çakır (Cahit), Ebru Unurtan (Ceyda), Yener Gürsoy (Gönenç), Ezgi Şenler (Aslı), Serel Yereli (Alara), Zehra Yılmaz (Rana), Nazlı Kar (Şule), Basri Albayrak (Süha), Cemalettin Çekmece (Asım), Tülin Yazkan (İpek), Tugay Bahşi (Mert)

BODRUM MASALI’NIN GENEL HİKAYESİ

Ergüven Ailesi bir gecede iflas eder ve her şeylerini kaybeder. Bodrum’a yerleşen aile, bu duruma alışabilecekler midir? Yıldız, gençlik aşkı Faryalı ile yıllar sonra karşılaşırken, Ateş ve Su da zengin sevgililerinden uzaklaşmak zorunda kalırlar. Alıştıkları zengin yaşamı geride bırakan Ergüvenler, parasızlıkla ve Bodrum’un bilmedikleri yeni bir yüzü ile tanışırlar. Evren’in gizli metresi Gözde’nin tam karşılarındaki eve yerleşmesi aile için yeni bir tehdit olacaktır.

“Nasıl yaşayacağız biz burada?” harap evin önünde duran Su’nun ailesine sorduğu bu soru, Ergüvenlerin yeni mücadelesinin başlangıcıdır aslında…

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]