Bodrum Masalı ilk bölümüyle ne kadar izlendi?

Kanal D’nin yeni dizisi Bodrum Masalı, dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Peki Bodrum Masalı’nın reyting performansı nasıl gerçekleşti? Yüksek Sosyete, Yalancı Bahar dizilerinin de içinde olduğu yapımlarla reyting rekabetine giren Bodrum Masalı ne kadar izlendi?Bodrum Masalı’nın 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?İşte, sorunun cevabı…

BODRUM MASALI TOTAL’DE 2. OLDU

18 Ağustos Perşembe akşamı yayınlanan Bodrum Masalı, ilk bölümüyle özellikle Total(Genel) kategorisinde daha çok izlendi. Star’ın dizisi Yüksek Sosyete ile çetin bir reyting rekabetine giren Bodrum Masalı bu kategoride Yüksek Sosyete dizisinin ardından ikinci sırada yer aldı.

Bodrum Masalı; 3.17 reyting, aldığı 11.60 share(izlenme payı) ile Total’de 2. oldu. Buna karşılık Yüksek Sosyete; 4.26 reyting ve 15.61 share iel 1. sırada yer aldı.

AB kategorisinde ise Yüksek Sosyete 4.12 reyting, 16.79 share ile yine listenin zirvesinde yer alarak 1. oldu.

Bodrum Masalı ise bu kategoride 2.49 reyting ve 10.14 share ile 5. sırada yer aldı.

BODRUM MASALI OYUNCU KADROSU

Yeni dizinin oyuncu kadrosunda hem deneyimli hem de yeni ve genç oyuncular yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş), Hilmicem İntepe (Kelebek), Dilan Çiçek Deniz (Su), Toprak Sağlam (Gözde),  Serhan Onat (Uzay), Bora Cengiz (Cenk), Kaan Çakır (Cahit), Ebru Unurtan (Ceyda), Yener Gürsoy (Gönenç), Ezgi Şenler (Aslı), Serel Yereli (Alara), Zehra Yılmaz (Rana), Nazlı Kar (Şule), Basri Albayrak (Süha), Cemalettin Çekmece (Asım), Tülin Yazkan (İpek), Tugay Bahşi (Mert)

BODRUM MASALI’NIN GENEL HİKAYESİ

Çok zengin bir hayat yaşarken, ailenin babası Evren’in hırsı yüzünden iflasa sürüklenen Ergüven ailesi, bir gün içinde yoksullukla tanışır. Evren, Yıldız ve çocukları Ateş ile Su Ergüven için tek çıkış yolu, Bodrum’a dönmek ve yıllar önce hayata başladıkları oteli işleterek, her şeye baştan başlamaktır.

BODRUM MASALI’NIN İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Yıldız gençlik aşkı Faryalı ile yıllar sonra karşılaşırken, Ateş ve Su da zengin sevgililerinden uzaklaşmak zorunda kalırlar. Alıştıkları zengin yaşamı geride bırakan Ergüvenler, parasızlıkla ve Bodrum’un bilmedikleri yeni bir yüzü ile tanışırlar. Evren’in gizli metresi Gözde’nin tam karşılarındaki eve yerleşmesi aile için yeni bir tehdit olacaktır.

“Nasıl yaşayacağız biz burada?” harap evin önünde duran Su’nun ailesine sorduğu bu soru, Ergüvenlerin yeni mücadelesinin başlangıcıdır aslında…

Bodrum Masalı’nın yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

BODRUM MASALI KÜNYE:

Yapım : TMC
Yapımcı : Erol Avcı
Yönetmen : Mehmet Ada Öztekin
Senaryo : Başar Başaran, Emre Özdür
Proje Tasarımı : Reaksiyon Film
Uygulayıcı Yapımcı : Engin Sarıal
Görüntü Yönetmeni : Sedat Yücel
2. Yönetmen : Nezaket Coşkun
Sanat Yönetmeni : Burhan Türk
Müzik : Cem Özkan

 

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]