Dizi TV

Black Mirror ‘mini’ formatıyla Youtube’dan yayınlanacak

Dünyada izleyici sayısıyla dikkat çeken ve milyonlarca hayranı bulunan fenomen dizi Black Mirror’un 5. sezonu 5 Haziran’da Netflix’te başlayacak. Üç bölümden oluşacak yeni sezon için fragmanlar ve fotoğraflar yayınlandı. Üç bölümlük dizinin bir de mini versiyonunun çıkacağı açıklandı. Black Mirror mini dizi için tarihler belli oldu.

LATİN AMERİKA YOUTUBE KANALINDAN YAYINLANACAK

Black Mirror mini dizi Netflix’in Latin Amerika YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak. Mini dizi sayesinde dizinin yeni sezonuna olan ilginin artacağı düşünülüyor. Black Mirror mini dizi içinde birkaç YouTube yıldızı da yer alacak.

Tıpkı ana sezon gibi, mini diziler de toplam da üç bölüm olacak. İlk bölüm 26 Mayıs günü içinde yayınlanacak. Diğer iki bölümün yayın tarihleri ise 2 Haziran ve 6 Haziran. Bu arada Black Mirror 5. sezon başta da dediğimiz gibi 5 Haziran’da yayınlanacak. Dizinin ‘Smithereens’, ‘Rachel, Jack and Ashley, too’ ve ‘Striking Vipers’ olmak üzere üç bölümü bulunuyor. İlk bölümde bir taksi şoförünü izleyeceğiz, ikinci bölümde ise kahramanımız yalnız bir genç. Sezonun son bölümünde de iki üniversite öğrencisinin hayatlarının değişimine tanık olacağız.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı