BİROL GÜVEN’DEN ALİ TEZEL’E ‘ÖZÜR DİLE’ ÇAĞRISI

birol-guven

Habertürk yazarı Ali Tezel’in SGK ve dizi yapımcıları arasındaki iddialarına yapımcı Birol Güven’den cevap geldi. Twitter’dan Ali Tezel’in iddialarına cevap veren Birol Güven sigorta konusunda hassas davrandıklarını söyleyerek Ali Tezel’i kendisinden özür dilemeye çağırdı.

İşte Birol Güven’in konuyla ilgili Twitter’dan yazdıkları..

 

Ali Tezel, Seksenler dizisinde kamu yararına yaptığımız senaryo entegrasyonundan bahsetmiş. İyi de biz bunu 10 yıldır yapıyoruz.

Ben kamu spotu yapacağım Bakanlıkta benim sigortasız işçi çalıştırmama göz yumacak… Böyle bir şey olabilir mi?

Gidin araştırın bakalım bizim setlerimizde sigortasız çalışan bir kişi var mı?

Ben sigortasız insan çalıştırsam televizyonda böyle mesaj verebilir miyim?

Ali Tezel’i setlerimize davet ediyorum. Gelin tüm çalışanlarımızla konuşun. bakın bakalım bir tane sigortasız çalışan bulabilecek misiniz?

Sevgili Ali Tezel sadece tüm çalışanlarım sigortalı demiyorum, primlerin tamamı gerçek ödenen ücretler üzerinden. Araştırın.

Sevgili Ali Tezel benim şirketimin yatırdığı sigorta pirimlerini inceleyin, sizden özür yazısı bekliyorum.

 

Birol Güven’den sigortasız işçi iddiasına yanıt

Habertürk yazarı Ali Tezel, Birol Güven’in twitter’dan yaptığı açıklamalara yanıt verdi..

İŞTE ALİ TEZEL’İN BİROL GÜVEN’E YANITI :

“Birol Güven, haberlerimden sonra twetter’dan bana hodri meydan demiş. “Gelsin setlerimizde bir tane sigortasız bulamaz” demiş… . Ben de hodriye hodri diyorum… .

Bir TV ekibi ile gelmem şartıyla setlerine geleceğim ve teknik ekip ile sanatçıların sigortasız var mı diye eski mesleğim olan SGK müfettişliğini seve seve yerine getireceğim.

Bu arada unutmadan hatırlatayım. yapımcısı olduğu Çocuklar Duymasın dizisinde tam 110 bölüm oynayan Osman Gidişoğlu bana gelip “37 yıldır sanatçıyım oynamadığım dizi kalmadı ama tek bir gün bile sigortam yok” demişti hem de Kanaltürk’deki canlı yayında… Sonra Birol GÜVEN şapa oturmasın… . .

Hadri meydan, set adreslerini ve çekim tarihlerini ver sen düzenek kurmadan ben dilediğim an TV ekibiyle gelip, sigorta denetimi yapacağım.. ”

Medyaradar

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]