Magazin

Birce Akalay Sarp Levendoğlu’nu kayıran o yoruma manidar cevap verdi

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu’nun sosyal medyadan isim vermeden birbirini hedef almalarının yankıları sürüyor. İkilin karşılıklı olarak yaptıkları paylaşımlarının ardından Birce Akalay’ın avukatı açıklama yaptı. Güzel oyuncu, bu açıklamayı İnstagram’da yayınladı. Levendoğlu’nun boks eğitmeni ise bu paylaşıma yaptığı bir yorum nedeniyle Akalay’ın hışmına uğradı. Akalay, canını sıkan yoruma cevap verdi.

“BAKIN SARP HALA KONUŞMUYOR”

Boks eğitmeni Ali Çıtak, “Ben sizleri tanıdığımda harika bir çift demiştim ama daha sonra her ikinizin de ayrı dünyaların insanları olduğuna inandım. Her ikiniz suçlusunuz boşandınız normaldir ama gündeme böyle konularla gelmeniz çok yersiz. Eevet sarp gerçekten iyi bir insan hata yapmış olabilir ama siz de hata yaptınız ve ikinizin de ortak tanıdığınız ve düğünüzde resimlerinizin olduğu insanla farklı resimleri paylaşmanız size yakışmadı. Bakın Sarp hala sessizliğini koruyor ve konuşmuyor çünkü size ve insanlara olan saygısından” notunu yazdı.

“TAMAMANE SİZİN HAYAL GÜCÜNÜZ”

Birce Akalay, Çıtak’ın yorumuna şu cevabı verdi:
“Sevgili Ali abiciğim, siz beni hiç tanımadınız benimle de hiç vakit geçirmediniz ki, aynı sofrada bile oturmadık, nasıl bu kadar net bir kıyaslama yapabiliyorsunuz da bir de bu mecradan yazıyorsunuz bunları üstelik. Düğünümde bahsi geçen kişi de yoktu ayrıca, siz de yoktunuz. Bu da tamamen sizin hayal gücünüz. Neden yaptığınızı anlamış değilim. Dilerim tanımadığınız insanlar hakkında bu biçimde taraflı yargılara varmanın ne kadar yanlış ve ayıp olduğunu bir gün anlarsınız. Ailenize selam ve sevgilerimle.”

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün