Bir Garip Aşk dizisinin yıldızı Barun Sobti’nin ziyaretini hangi kanal canlı yayınlayacak?

Bir Garip Aşk’ dizisinin Arnav’ı  Barun Sobti 29 Şubat’ta Kanal 7 Medya Grubu’nu ziyaret edecek. Ülkemizde de geniş bir izleyici kitlesine sahip olan oyuncunun hayranlarının ziyaretini Ülke TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın yıldızı29 Şubat’ta Kanal 7 Medya Grubu’nu ziyaret edecek.

Türkiye’de yayınlandığı ilk günden beri aldığı reytinglerle dikkatleri üzerine çeken ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Bir Garip Aşk dizisinin yıldızı Barun Sobti, Türk hayranlarıyla buluşacak.

 

Kanal 7 sosyal medya hesapları üzerinde gerçekleşen katılım sonrası yapılacak çekiliş ile belirlenecek 40 şanslı hayranı Barun Sobti ile tanışma şansını yakalayacak.

29 Şubat Pazartesi gerçekleşecek bu etkinlik saat 13.45’te Ülke TV ekranlarından canlı olarak takip edilebilecek. Kanal 7 Ana Haber sunucusu Hülya Seloni’nin sunumuyla gerçekleşecek etkinliğin ayrıntıları ise 1 Mart’ta Kanal 7’de yayınlanan Söz ve Müzik programında olacak.

Bir Garip Aşk’ın sevilen oyuncusu Barun Sobti’nin Kanal 7 Medya Grubu’na gerçekleştireceği ziyaret aynı zamanda bir Bollywood yıldızının Türk hayranları ile buluşmak için gerçekleştirdiği ilk ziyaret olma özelliğini de taşıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]