“BİR FİKRİN Mİ VAR?” HANGİ KANALDA BAŞLIYOR?

Türk Televizyonlarında bir ilk ile tam 2 milyon TL’lik ödülün girişimcilere dağıtılacağı Türkiye’nin en büyük girişimcilik yarışması Bir Fikrin Mi Var? cumartesi akşamları saat 21:00’da SkyTürk360’ta ekrana geliyor.

Tam 7 yıldır büyük bir başarı ile devam eden ve içinden çıkan fikirlerin milyon dolarlık işlere dönüştüğü “Bir Fikrin mi Var?” bu yıl çok daha güçlü bir şekilde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve KOSGEB desteği ile girişimcilerin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bu yıl dağıtacağı toplam 2.000.000 TL büyük yatırım ödülleri ile, Türkiye’nin en büyük girişimcilik yarışması Bir Fikrin Mi Var? muhteşem jüri kadrosu ve yepyeni sürprizler ile artık Skyturk360’ta.

Bir Fikrin mi Var?’ın ana jürisi olan Nilüfer Bulut, Haluk Okutur, Faruk Malhan, Fuat Sami 14 hafta boyunca girişimcilerin projelerini değerlendirecekler. Her hafta 1 konuk jüri daha ağırlanacak olan yarışmada Demet Sabancı, Ali Ağaoğlu, Murat Kolbaşı, Gülden Yılmaz, Leyla Alaton, Tahsin Öztiryakiler, Önder Halisdemir gibi önemli isimlerin katılımı gerçekleşecek.

Her yıl birbirinden farklı projeleri televizyon ekranlarına getiren ve girişimcileri destekleyen Bir Fikrin mi Var? geçen yıl TV8’de ekrana geliyordu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]