Bir alışveriş ve yaşam rehberi: Kioskla.co

Özellikle son yıllarda hızla açılan AVM’ler farklı kendine özgü bir rengi yaşamlarımıza kattı. Hafta sonralı başta olmak üzere AVM etkinliklerine katılmak, tatil günlerimizin önemli bir bölümünü bazen yemek yiyerek, bazen alışveriş yaparak, bazen de sinemaya giderek AVM’lerde geçiriyoruz.

KİOSKLA.CO YAŞAMIN DEĞERİNİ BİLENLERİN YANINDA

Kioskla.co AVM dünyasında yaşananları, önemli etkinliklerin duyurularını yapan bir web sitesi olarak dijital dünyadaki yayın hayatına devam ediyor. AVM dünyasının nabzını tutan sitede AVM etkinlikleri, konseptinin önemli bölümlerinden birini oluşturuyor.

Kioskla.co, sadece AVM dünyasını değil, modadan, yemeğe, gezi-seyahatten sinema, tiyatroya yani sanatın önemli dallarındaki güncel haberlere ve duyurulara da yer veriyor.

Önemli tiyatro oyunlarının yer aldığı salonların bilgisine de yer veren sitede vizyondaki filmlerle ilgili güncel haberleri de bulmak mümkün.

Sitede rutin haberlerin ve duyuruların yanı sıra özgün içerik de önemli bir yer tutuyor. Kioskla.co, yaşamı seven, yaşamın tüm renklerine ilgi duyan, yaşamayı sanat olarak gören insanların yanında, onlardan yana tavrıyla dikkat çekiyor.

AVM’LER ARTIK YAŞAMIN VAZGEÇİLMEZLERİ ARASINDA

AVM’lerde geniş kitleleri ilgilendiren önemli organizasyonlar adeta birbirini kovalıyor. Bu önemli etkinlikler müzik dünyasının çok sevilen birbirinden ünlü sanatçılarının konserleriyle ilgili. Hangi AVM’de hangi ünlü sanatçının konserlerinin olduğu bilgisi de Kioskla.co ‘nun olağan içerikleri arasında yer alıyor.

Yemek, seyahat, alışveriş, müzik, moda, sinema, tiyatro, konser…Kısacası insanın hayatını daha çekilir, daha renkli ve eğlenceli kılan detaylar, sitenin konsepti içinde yer alıyor. Alışveriş tüyoları, kampanya bilgileri geniş kitleler için rehber niteliği taşıyor.

Gazeteci senarist-yazar Burak Göral’ın sinema yazıları ve film eleştirilerini de Kioskla’da bulabileceksiniz. Ayrıca astrolog Gizem Şeho’da siteye özgü astroloji yazılarıyla astrolojiye ilgi duyan önemli bir kitlenin “astro”merakını gideriyor.

Kioskla, hayatı ıskalamak istemeyenlerin, onun farkında olan ve tadını çıkarmayı düşünen kitlenin internet mecrasındaki vazgeçilmez adresi olma iddiasında..

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]