Teknoloji

BİP ve Türk medyası arasındaki işbirliği genişliyor…Yenişafak da BİP’te…

BİP uygulaması özellikle Türkiye ve ABD arasındaki ilişkilerin rahip Bronson dolayısıyla gerginleştiği süreçte yerli ve milli sloganıyla öne çıktı. Turkcell’in WhatsApp’ın muadili olarak piyasaya sürdüğü BİP’te yenilikler devam ediyor. Gün geçtikçe daha fazla kullanılmaya başlayan BİP ile Türk medyası arasındaki işbirliği güçleniyor. En son Yenişafak gazetesi ile BİP güçlerini birleştirdi. BİP kullanıcıları bazı medya organlarının içeriklerinin yanında Yenişafak’ın da içeriklerini BİP’ten takip edebilecekler.

BİP’TE HANGİ MEDYA ORGANLARI VAR?

Yenişafak gazetesi BİP ile işbirliğini okurlarına duyurdu. Uygulamanın “Keşfet” bölümünden bazı hizmetlere ulaşabilmeleri mümkün oluyor.

BİP uygulaması; Anadolu Ajansı, A Haber A Spor, Blu TV, Onedio, Uçankuş, Yeni Akit gibi medya organları ile işbirliğine gitti. Bu halkaya en son Yeni Şafak gazetesi de katıldı.

BİP kullanıcılar, bilgi yarışmalarının dışında O Ses Türkiye ile içerik ve haberlere de ulaşabilecekler..

BİLGİ GÜVENLİĞİ SUİSTİMALLERİ BİP’İ ÖNE ÇIKARDI

BİP özellikle son aylarda kişisel veri güvenliği konusunun gündeme gelmesinden sonra Turkcell, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen uygulama için düğmeye bastı. Reklam kampanyaları ile ön plana çıkarılan BİP’te kullanıcılar için geliştirilen yeni hizmetlerle mecra daha cazip bir hale getirilmeye çalışılıyor.

Son zamanların gözde uygulaması BİP’in Android versiyonunu ücretsiz indirmek için tıklayın

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı