ManşetTelevizyon

Big Brother’ın çekimleri neden başlamadı?

Star TV’de başlaması beklenen Big Brother yarışmasının ne zaman başlayacağı konusu belirsizliğini koruyor.

Cast seçimin ardından tüm hazırlıkların tamamlanmasından sonra  daha önce planlandığı üzere yarışmanın çekimlerine 19 Ekim Pazartesi günü başlanacaktı. Ama yaşanan aksiliklerden dolayı Big Brother’ın çekimlerine 26 Ekim Pazartesi günü başlanacağı haber veriliyor.

‘Var mısın Yok musun’, ‘Wipe Out’, ‘Fear Factor’, ‘Master Chef’ gibi dünyadaki pek çok TV kanalında yayınlanan formatların sahibi  Endemol Shine’ın, 120 ülkede, 320 sezondan fazla yayınlanmış yarışması ‘Big Brother’ ın Türkiye yayını için artık gün sayılıyor.
Muhtemelen Kasım ayı içinde Star’da yayınlanacak olan ‘Big Brother Türkiye’ nasıl bir yarışma?

Big Brother Türkiye’de 100 gün boyunca, eve dönüştürülmüş bir stüdyoda birlikte yaşayan, fiziksel güç gerektiren ve oyunlardan başarıyla çıkan yarışmacılardan biri 100 günün sonunda büyük ödülün sahibi olacak. Big Brorher’da kurallar sabit olmayıp duruma göre değişebilecek. Böylece TV başındaki izleyiciye çekişme heyecanın yaşatabilmeyi amaçlayan yarışmada işin eğlence tarafı da gözetilmeye çalışılıyor.

BİG BROTHER’DA SLOGAN: AZ ÇATIŞMA, BOL EĞLENCE

‘Big Brother’da öne çıkan en önemli kural, yarışmacıların birbirleriyle pozitif rekabet ve dayanışma içerisinde olmaları. Yarışmacılar bunu yaparken de ‘Big Brother’ın, onlara verdiği, akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı mücadele edecekler.

big-brother-turkiye

120 ÜLKEDE YAYINLANDI

Big Brother’ın yayınlandığı 120 ülke arasında özellikle İspanya, İngiltere, Avustralya ve Amerika’da defalarca ‘En İyi Reality Şov’ programı seçildiği haber veriliyor.

15 yıldır ABD’de‘en çok izlenen program’ olarak birinciliği bulunan ‘Big Brother’ ilk kez Türkiye’de ilk kez yayınlanacak. Projenin başında deneyimli TV programcısı Pelin Akat bulunuyor.

Gündüz kuşağında yayınlanan İşte Benim Stilim, Kısmetse Olur gibi formatlardan sonra Big Brother’ın reyting savaşında nasıl bir performans sergileyeceği de merak ediliyor.

TANER TOLGA TARLACI DA BİG BROTHER’DA OLACAK MI?

Survivor’un ilginç yarışmacılarında olan Taner Tolga Tarlacı’nın da yarışmada olacağı konuşuluyor. Tarlacı, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda Big Brother yarışmasında olacağını duyurmuştu.

MEDYABEY

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı