Beyazıt Öztürk bu kez eleştirilerden kaçamadı

Kanal D’de yayınlanan Beyaz Show’un sevilen şovmeni Beyazıt Öztürk’e eleştiri geldi. Beyaz’ın gelen konuklarla ilgili önceden çalışma yapmaması zaman zaman kendisini canlı yayınlarda zor duruma düşürüyordu. Ama ünlü şovmen bu durumu birçok kez canlı yayında dile getirdi ve konuklarıyla ilgili özel bir ön hazırlık yapmadığını itiraf etmişti. Dahası Beyaz’ın izleyicisi de bu duruma alışkındı. Belki de bunu şovun bir parçası olarak görüyordu.

Ama yine de Beyazıt Öztürk’ün bu tavrı Habertürk gazetesinden Mustafa Doğan’ın dikkatini çekti. Beyaz’ı eleştiren Mustafa Doğan, ” Beyaz dersine çalışmıyor!” başlıklı yazısında ünlü şovmenle ilgili şu yorumları yaptı:

BEYAZ DERSİNİ ÇALIŞMIYOR

Beyaz, yayına yeteri kadar hazırlanmadan çıktığını çok belli ediyor ve ekran karşısındakilere ‘Beyaz Show’u günü kurtarmak adına yaptığı hissini veriyor..

Dile kolay, 20 yıldır ekranda Beyaz. Televizyonculuk açısından tartışmasız büyük bir başarı. Ancak bu kadar yılın getirdiği ‘yorgunluk’ artık bariz şekilde hissediliyor.
Ne yazık ki Beyaz, yayına yeteri kadar hazırlanmadan çıktığını çok belli ediyor ve ekran karşısındakilere ‘Beyaz Show’u günü kurtarmak adına yaptığı hissini veriyor.
Bunda yıllardır karşısına güçlü, koltuğunu sallayacak bir rakip çıkmamasının etkisi çok büyük şüphesiz. Yılların getirdiği maddi ve manevi doygunluk da önemli bir etken.
Cuma gecesi Ali Atay, Serkan Keskin, Ertan Saban, Mete Horozoğlu, Merve Oflaz ve Şevval Sam’ın katıldığı bölüm hem beni, hem de seyirciyi bir kez daha hayal kırıklığına uğrattı.

ESKİ GÜNLERİNİ MUMLA ARATIYOR
Mahcup gülücükler, seyircilere yazdırılan sorular, birbirinin aynı VTR’ler yetmiyor artık koca programı kurtarmaya.
Telefon bağlantılarında yöneltilen ‘ezberletilmiş’ sorulara hiç girmiyorum bile.
Beyaz ve ekibi dersine iyi çalışmadığı, programı zenginleştirmek adına kafa yormadığı, yurtdışında bu iş nasıl yapılıyor diye vakit ayırıp bakmadığı için ‘Beyaz Show’ eski parlak günlerini mumla aratıyor, izlerken eskisi gibi keyif vermiyor, sadece günü kurtarıyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]