Televizyon

Beyaz TV muhabiri, Emre Belözoğlu’na fırçayla hakaret eden İzlandalı hakkında nasıl yanıldı?

Türkiye A Milli Futbol Takımı kafilesinin EURO 2020 eleme karşılaşması için gittiği İzlanda’da bir havalimanının pasaport kontrolünde saatlerce tutulduktan sonra basına açıklama yaptığı sırada eli fırçalı İzlandalı bir kişinin yanında belirmesinin şoku devam ediyor.

‘FIRÇALI SALAK BEN DEĞİLİM’

Beyaz TV muhabiri Sercan Dikme’nin elindeki tuvalet fırçalı “Emre Belözoğlu’ya hakaret eden kişi” olarak İzlandalı Benedikt Gretarsson’u göstermesi üzerine Gretarsson, 20 bin Türk Twitter kullanıcısı tarafından tehdit edildiğini söyledi. Gretarsson, daha sonraki mesajında ise “Fırçalı salak ben değilim. Oyuncularınız ve ulusunuza saygı duyuyorum” açıklamasını yaptı.

Beyaz TV muhabirinin ise yanlış kişiyi hedef gösterdiğini kabul ederek özür diledi ve ilgili tweet’ini silmesi dikkatlerden kaçmadı.

Türkiye A Milli Futbol Takımı kafilesinin EURO 2020 eleme karşılaşması için gittiği İzlanda’da bir havalimanının pasaport kontrolünde saatlerce tutulmasıyla ilgili olarak İzlanda Futbol Federasyonu Güvenlik Sorumlusu Vidir Reynisson “Bu konu her haliyle çok garip” dedi.

Türkiye A Milli Futbol Takımı kafilesinin EURO 2020 eleme karşılaşması için gittikleri İzlanda’da, bir havalimanının pasaport kontrolünde saatlerce tutulmasıyla ilgili olarak İzlanda Futbol Federasyonu Güvenlik Sorumlusu Vidir Reynisson’dan açıklama geldi.

Konuya dair bu sabah saat 04:00 sularında konuşan Reynisson “Bu konu her haliyle çok garip. Federasyon sabah ilk iş olarak bir toplantı yapacak ve konu hakkında açıklama yapacaktır” dedi.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı