Beyaz Survivor’a giderse skeci gülmekten kırdı geçirdi

Beyaz, yine yaptı yapacağını. Ekranların en çok izlenilen show programı Beyaz Show’da Beyazıt Öztürk “Beyaz Survivor’a giderse” adlı bir skeç yayınladı. İzleyicileri gülmekten kırıp geçiren skeçte Survivor2016 yarışmacılarının can alıcı sözlerine de yer verildi.

Beyaz 25 Mart Cuma günü yayınlanan son programında Survivor’a katılan bir yarışmacı gibi yer aldığı bir skeç yayınladı. Survivor 2016’da Ünlüler grubunda yer alan Beyaz, Acun Bey’den konseyde iken wi-fi şifresini isteyince stüdyodan kahkaha sesleri yükseldi.

Sözde Ünlüler adasında yer alan Beyaz, özellikle Yılmaz Morgül’ün sözlerine bayılıyor ve “Adamın dibisin, adanın dibisin” diyerek Morgül’ü destekliyor. Semih gib cool takınan Beyaz tıpkı Semih gibi soluk renkli düz bir t-shirt ve bir siyah bandana ile (Yılmaz’ın kırmızı bandanasına ithafen) yer alıyor. Konseyde Acun’a “Benim hakkımda niye hiç dedikodu yapmıyorlar.” diye ağlayan Beyaz, takım arkadaşlarından kendisini eleştirmesini istiyor.

Hakan Peker, Leyda Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç ve Cengiz Semercioğlu bu hafta Beyaz Show’da! Beyaz Show 25 Mart Cuma akşamı saat 23.30’da Kanal D’de devam ediyor.

Beyaz Show’da daha önce de Survivor Skeci yayınlanmıştı

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]