Beyaz Showla gelen şöhret!.. Mandalinacı Veysel’den dünya starlarını kıskandıracak başarı

Mandalinacı Veysel lakabıyla ünlenen Veysel Mutlu “Vay Delikanlı Gönlüm”  klibiyle dünya starlarını bile kıskandıracak başarıya imza attı. Veysel Mutlu, Youtube”un “En Çok İzlenen 100” listesine 25’inci sıradan girerek 42 milyondan fazla izlenme ile parmak ısırttırdı… Beyazıt Öztürk, Veysel’i programına çağırmış “Sen ünlü olursun” demişti… İşte Veysel’in hikayesi…

DÜNYA STARLARI GERİSİNDE KALDI

Pazarda şarkı söyleyip mandalina satarken paylaştığı videosuyla adeta bir fenomene dönüşen Mandalinacı Veysel Mutlu Youtube’da ulaşılması zoru başardı. Yapımcı Polat Yağcı`nın anlaşarak ilk şarkısı `Vay Delikanlı Gönlüm`ü yayınladığı Mandalinacı Veysel`in klibi Youtube`un `En Çok İzlenen 100` listesine 25`inci sıradan girdi.

HT Magazin`in haberine göre, Veysel, Bruno Mars ve Enrique Iglesias gibi ünlü isimlerle zirveyi paylaşırken Taylor Swift, Rita Ora gibi dünya yıldızlarını ise geride bıraktı. Ahmet Şafak`ın `Vay Delikanlı Gönlüm` şarkısını kendine has üslubu ile seslendiren Veysel Mutlu, çektiği klip ile üç günde 10 milyon izlenme rakamına ulaştı. Müzikseverlerin sosyal medyadaki isteği ve ısrarı üzerine ilk klibini görücüye çıkartan Veysel Mutlu, ulaştığı rakamla usta sanatçıları kıskandıracak.

BEYAZ SHOW’A KONUK OLMUŞTU

İŞTE DÜNYA STARLARINI GERİDE BIRAKAN O VİDEO KLİP

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]