Beyaz Show’a Rafet El Roman- Yusuf Güney videosu damga vurdu…Stüdyoda neler yaşandı?

Beyaz Show 20 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan bölümünde Rafet El Roman, Beşiktaşlı futbolcular Tolga Zengin ve Necip Uysal, eski Beşiktaşlı futbolcu Metin Tekin’i ağırladı. Beyaz Show bu hafta da hazırlanan videolarla adından söz ettirdi.

BEYAZ SHOW’DA RAFET EL ROMAN VE YUSUF GÜNEY VİDEOSU GÜLDÜRDÜ

Rafet El Roman ve Yusuf Güney’in yer aldığı video gecenin en çok ilgi çeken videosu oldu. Rafet El Roman ve Yusuf Güney videoda Her Yerde şarkısın düet yaptılar. Oldukça komik görüntülerden oluşan video izleyicilerden tam not aldı.

“TOTEMİNİZ VAR MI?” SORUSUNA İLGİNÇ CEVAPLAR

Beyazıt Öztürk’ün Beşiktaşlı futbolculara sorduğu ilginç sorulara yine aynı ilginçlikte cevaplar geldi. Beyazıt Öztürk’ün “Totem yapıyor musunuz?” şeklindeki soruya Tolga Zengin totemi olmadığını maçlara çıkmadan önce mutlaka abdest alarak maça çıktığını söyledi. Tolga, her maçtan sonra maçın sonucu ne olursa olsun mutlaka şükür secdesi yaptığını dile getirdi.

Necip de totemi olmadığını söyleyerek “her maçta mutlaka dua ederim” dedi. Metin Tekin ise çok değişik totemleri olduğunu anlattı. 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Fatih Terim’in yardımcı antrenörlerinden biri olduğunu hatırlattı. Başından geçen totem anılarını anlatan Metin Tekin adeta bu kadar da olmaz dedirtti.

METİN TEKİN’İN TOTEMİ “YOK ARTIK” DEDİRTTİ

Akreditasyon kartını yere düşmesinden sonra Milli Takımın gol attığını fark eden eski milli futbolcu, sonraki milli maçlarda da aynı şekilde akreditasyon kartını yere attığını ve o maçları kazandıklarını dile getirdi.

Sonrasında Almanya ile yaptığımız maçta akreditasyon kartını son maçta bulamadığını dile getiren Tekin Milli Takımımızın o maçı kaybettiğini hatırlatarak ilginç bir anekdotun altına imza attı.

Günümüzde futbolcuların maça nasıl geldiğini gösteren bir videoyu hazırlayan Beyaz Show ekibi, yıllar önce Metin Tekin’in bir derbi maçına kendi başına elinde kramponların olduğu bir poşetle gelişini gösteren bir videoyu yayınladı. Bu video stüdyoda kahkahaların atılmasına neden oldu.

RAFET EL ROMAN’DAN 3 YIL GECİKMELİ ALBÜM

Rafet El Roman’ın söylediği şarkılar geceye ayrı bir renk kayarken başarılı popçu yeniş albümün ülkede yaşanan gerginliklerden ötürü üç yıl gecikmeli olarak ortaya çıktığını anlattı. Rafet El Roman, “yeni albümüm yaklaşık 10 gün sonra müzik marketlerde olacak” dedi.”

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]