Beyaz Gece dizisi için Cansu Dere’ye partner aranıyor!

Cansu Dere’nin çekimleri aralık ayına ertelenen dizisi Beyaz Gece’nin hazırlıkları sürüyor. Yapım şirlketinin Cansu Dere’nin karşısında başrol oynatacağı erkek başrol oyuncusu için harıl harıl çalışma içinde olduğu haber veriliyor.

Senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı Beyaz Gece dizisinde Cansu Dere’ye Birkan Sokullu’nun eşlik edeceği gündeme gelmişti. Ancak kulislerde Birkan Sokullu’nun başrol için zayıf kalma ihtimalinin gündeme geldiği konuşuluyor. Bu nedenle yapım şirketinin başka adayları da göz önüne almaya devam ettiği bildiriliyor.

Gelen haberler göre Cansu Dere’nin partnerini canlandırması için Timuçin Esen’le görüşüldüğü konuşuluyor. Timuçin Esen, önümüzdeki günlerde ikinci kez baba olacağı için dizi setlerine geri dönme kararı almıştı.

Dizinin müzikleri ünlü isim Toygar Işıklı’ya emanet edilecek. Dizide Cansu Dere ülkeye yurt dışından gelen bir tercüman rolünü canlandıracak ve  iki aşk arasında kalacak.

Cansu Dere, cephesinden bir sıcak haber daha geldi. Güzel oyuncunun yıllardır çalıştığı menajeri Ayşe Barım’la yollarını ani bir kararla ayırdığı haber veriliyor. Bu ani gelişmenin sürpriz olarak yorumlandığı konuşuluyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]