Magazin

Beşiktaş’ın yeni kalecisi Karius’un Instagram fenomenine attığı mesaj kadınları ikiye böldü!

Beşiktaş’ın Liverpool takımından transfer ettiği Alman kaleci Loris Karius, hem spor hem de magazin medyasında en çok konuşulan isim oldu. Karius’un Instagram fenomeni ve model olan Melis Ayça Değirmencioğlu’na sosyal medyadan mesaj atması olay oldu. Çok konuşulan mesaj, Instagram fenomeninin Karius’un mesajını paylaşmasıyla ortaya çıktı.

LORIS KARIUS’UN MESAJI OLAY OLDU

Beşiktaş’ın Liverpool’dan yeni transfer ettiği kaleci Loris Karius, Instagram’dan Melis Ayça Değirmencioğlu’na selam vermesi ve Değirmencioğlu’nun bu mesajı paylaşması bir anda gündem oldu. Çok sayıda haber sitesi konuyu haber yapmakta gecikmedi. Haber dolayısıyla Instagram fenomeni ününe adeta ün kattı.

Olay, sosyal medyayı ikiye böldü. Kimi kullanıcılar olayın özel kalmasını düşünürken paylaşılmasının reklam amaçlı olduğunu dile getirdi. Bazı kullanıcılar ise Karius’un mesajına kadınların ilgisiz kalmasını ve paylaşımda bulunmamasının imkansızlığını dile getirerek Değirmencioğlu’na hak verdi.

MESAJI PAYLAŞINCA…

25 yaşındaki Loris Karius,  Melis Ayça Değirmencioğlu’na Instagram’dan, “Merhaba, nasılsın? diye mesaj attı. Melis Ayça ise bu mesajı kendi hesabından paylaştı.

Melis Ayça Karius transfer olduğunda, “Beşiktaş’ın kalecisi diyorum kızlar o kadar yani diyorum sadece” tweetini atmıştı. Bunun üzerine yeni bir tweet daha atan fenomen isim, “Bu tweeti attığım icin denk geldi ve ss paylastım. Neden ifşa diyenlere şu ana kadar gelen futbolcu oyuncu mesajlarını koysam ifşa olurdu okay ama sasırdım ve attım hastalar” dedi.

Melis Ayça’nın Instagram ve Twitter’da 300 bin takipçisi bulunuyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı