Beşiktaş taraftarları internetten Xabi Alonso kampanyası başlattı

Beşiktaş’ın tarfatarları ilginç bir kampanya ile gündemde. İspanyolların efsane futbolcusu Xabi Alonso’nun Beşiktaş’a gelmesi için internette kampanyaların yapıldığı önemli bir mecra olan change.org’da yeni bir hamle yapan taraftarların amacı Beşiktaş kulübü yöneticilerinin dikkatini çekebilmek.

“Xabi Alonso Beşiktaş’a gelsin, kupalara abone olalım @Besiktas ” sloganı etrafında sosyal medyadan örgütlenmeye çalışan taraftarların arzusu Alonso’nun takıma kazandırılması.

En son Almanya’nın ünlü takımı Bayern Münih’te oynayan ve bu sezon serbest kaldığı söylentileri çıkan Xabi Alonso’nun Beşiktaş’a gelmesi için bir imza kampanyası başlatan taraftarların bu dileklerine ulaşıp ulaşamayacakları merak ediliyor. Ünlü futbolcu B.Münih’ten önce de R.Madrid ve Liverpool gibi dünyaca ünlü takımlarda futbol oynamıştı.

Birsüre önce de Beşiktaş taraftarlarının Portekizli oyuncu Ricardo Quaresma’nın Beşiktaş’a gelmesi için yürüttükleri kampanya başarılı olmuş ve sonunda Q7 olarak da anılan ünlü futbolcu Beşiktaş’a dönmüştü.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]