Beşiktaş B. Münih maçında sahaya giren kediyi arıyor

Beşiktaş’ın yeni ve ilginç bir sosyal medya kampanyası için hazırlık yapmaya başladığı haber veriliyor. Yeni kampanyada ise Bayern Münih maçında sahaya giren kediyi kullanılacak. Şimdilerde kampanyada kullanılmak üzere o kediyi bulmak için aramaların başladığı öğrenildi. Sosyal medyada ilginç kampanyalarla dikkat çeken Beşiktaş’ın yeni kampanyasının yıldızı ise şimdilerde ortalıkta görünmeyen o kedi olacak.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, son dönemde özellikle sosyal medyadan yürüttüğü kampanyalarla dikkat çeken Beşiktaş ses getirecek bir kampanya için düğmeye bastı. Bayern Münih maçında sahaya giren ve bir süre oyunun durmasına sebep olan kedi yeni sosyal medya kampanyasının yıldızı olacak.

Hatırlanacağı gibi bu olay yüzünden Beşiktaş, UEFA Disiplin Kurulu’na da sevk edilmişti.  Kulübün iletişim komitesi şimdilerde sahaya giren kediyi bulmak ve reklamda kullanmak istiyor.

Bayern Münih’in sosyal medya hesabı da ikinci maçın sonucunu kedili fotoğrafla duyurmuştu. Almanlar, Sevilla ile olan eşleşmelerinde de sahaya giren kedinin fotoğrafını kullanarak, “Bir sonraki durak Sevilla” notunu düşmüştü.

İşte, kedinin maça dahil olduğu o anlar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]