Magazin

Berna Laçin’den dikkat çeken “Ağzını silerim” cevabı

Oyuncu Berna Laçin, Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere "Adaletinizin terazisini sileyim" diyen AK Parti'nin YSK Temsilcisi Recep Özel'in sözlerine tepki gösterdi.

Oyuncu Berna Laçin, Ekrem İmamoğlu’na destek veren ünlülere “Adaletinizin terazisini sileyim” diyen AK Parti’nin YSK Temsilcisi Recep Özel’in sözlerine tepki gösterdi. Laçin, “Herhangi birine “senin ağzını silerim” dersek sıkıntı olmaz değil mi?” diye sordu.

BERNA LAÇİN: “SIKINTILI OLMAZ DEĞİL Mİ?”

AK Parti’nin YSK Temsilcisi Recep Özel’in ‘”Adaletinizin terazisini sileyim” sözleri medyanın da gündeminde.

Recep Özel, Ekrem İmamoğlu’na destek paylaşımlarında bulunan ünlü isimlere yönelik olarak bir paylaşımda bulunmuş ve “Sanatınız da adamlığınız da yalan! Seçim yenilemeye verilen tepki adeta ’emir komuta zinciri’ gibi! Partiler kapatıldı, sustular, kıyafetinden dolayı işten atılanlara sustular, PKK öldürürken sustular! Şimdi Ekrem için sıraya girdiler! Adaletinizin terazisini sileyim paslanmasın!” diye yazmıştı.

Özel’in hedef gösterdiği isimler sosyal medya hesaplarından bu sözlerle ilgili paylaşımlarda bulunurken oyuncu Berna Laçin’den de dikkat çekici bir paylaşım geldi.

LAÇİN’DEN BENZER TEPKİ

Oyuncu Berna Laçin kendileri hakkında yapılan bu çıkışın haksız ve ağır olduğunu düşünerek tepkisini gösterirken Özel’in yaptığına benzer bir benzetme yaparak şunları söyledi:

Terazisini cebindetaşıyanlar, kalp terazisinin aynı anda ne çok haksızlığı tartabileceğinianlayamazlar! Bu arada tüm siyasiler ve yöneticiler dahil , herhangi birine”senin ağzını silerim” dersek sıkıntı olmaz değil mi?

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün