Magazin

Berkay, Arda Turan’la helalleşmesini hangi şarta bağladı?

Ünlü magazin gazetecisi Kenan Erçetingöz Arda Turan tarafından darp edilen şarkıcı Berkay’ı hastanede ziyaret ettiğini dile getirdi. Berkay’a yaptığı ziyaretin detaylarını çektiği videosunda paylaşan Kenan Erçetingöz, görüşmenin detaylarını da paylaştı.

Berkay’ın kendisine Arda Turan’ın hastanenin acil servisine silahıyla geldiğini ve silahını ateşlediğini aktaran Kenan Erçetingöz, tüm bunların video kayıtlarıyla savcılığın elinde olduğunu anlattı.

Kenan Erçetingöz’ün paylaştığı Berkay’la görüşmesindeki detaylar bununla da sınırlı değil. Erçetingöz malum olay sonrasında son derece nüfuzlu kişilerin Berkay’ı arayıp şikayetçi olmamasını istediklerini dile getirdi. Arda Turan’ın bahsettiği sabaha karşı helalleştik şeklindeki açıklamasıyla ilgili de Berkay’ın söylediklerini aktaran Erçetingöz, helalleşmenin doğru olduğunu ama bunu kamuoyu önünde karısından özür dilemesi şartıyla kabul ettiğini söyledi.

Erçetingöz, Arda Turan’ın bu konuyu es geçtiğine Berkay’ın sinirlendiğini aktardı. İşte Kenan Erçetingöz’ün Berkay’la görüşmesinin detaylarını açıkladığı o videosu:

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün