Berk Hakman Kurtlar Vadisi Pusu’da

Yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı bir türlü netlik kazanmayan Kurtlar Vadisi Pusu’da bir yandan oyuncu transferi devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu, sürpriz bir transferle gündemde. Yakışıklı oyuncu Berk Hakman, Kurtlar Vadisi Pusu’nun oyuncu kadrosuna transfer oldu.

YENİ SEZONDAKİ KANAL BELİRSİZLİĞİ DEVAM EDİYOR

Bir dönem ATV’de yayınlanan, başrolde Gürkan Uygun’un rol aldığı ‘Kaçak’ dizisinde ‘Ertan’ karakterini oynayan Berk Hakman, yeni sezonda ‘Polat Alemdar’ karakterinin en büyük düşmanı olarak ekranlarda boy göstereceği konuşuluyor.

Öte yandan Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı belirsizliğini koruyor. Ancak çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak fenomen dizide, yeni sezonda sürpriz isimler rol alacak.

YAKIN ZAMANDA KANALIN BELLİ OLMASI BEKLENİYOR

Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezonda hem olayları, senaryosu  hem de yeni karakterleriyle yeni sezona iddialı geliyor. Şu an kanal konusunda netlik kazanmayan dizinin yakın zamanda yeni kanalının açıklanması bekleniyor.

Pana Film’in çeşitli TV kanallarının yöneticileriyle yaptıkları görüşmelerden sonuç çıkmamıştı. Görüşmelerin daha çok bölüm başı ödenecek parada tıkandığı kulislerden sızmıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]