Bergüzar Korel fanlarından örnek davranış

Bergüzar Korel Universal Fan Club olarak bilinen Bergüzar Korel’in dünyadaki fanları  Down sendromlular için anlamlı bir yılbaşı etkinliği oluşturdu.

Down sendromlu arkadaşları için parti verecekleri Down kafeyi ziyaret eden fanlar,  hep birlikte program ve iş bölümü yaptı. Ayrıca organizasyonda verilmek üzere 20 adet Bergüzar Korel baskılı t-hirt siparişi verildi.

Anlamlı organizasyonlarını sosyal medyadaki sayfalarından paylaşan Bergüzar Korel fanları verdikleri mesajda; ” Aslında biz onlara değil, onlar bize parti hazırlayacak.Keşke toplum olarak bu konuda daha da duyarlı olabilsek. Onların kocaman tertemiz bir kalbi var. Sizden aldığı negatif enerjiyi, pozitif olarak size iletecek kadar temiz . Bunu söyledim Çünkü çoğu kişi otobüste onlarla yan yana oturmak istemiyor, bir çok anne çocuğu ile aynı okula gitsin istemiyor…Aslında ellerinden tutulduğunda ortaya nasıl güzel şeylerin çıktığını bugün bir kez daha gördük.” dediler.

berguzar-korel-fan

Bergüzar Korel Universal Fan Club olarak bir farkındalık yaratmayı hedeflediklerini açıklayan fanlar, Down sendromlulara iş imkanı sağlamak için açılan kafenin adını tüm Türkiye’ye duyurmak istediklerini ifade ediyorlar. Fanlar son olarak “Engelleri kaldırmakta daha duyarlı bir Ülke olabilmek dileğiyle..”  diyerek engelliler konusundaki hassasiyetlerini de göstermiş oldular.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]