BEREN SAAT’TEN KENAN DOĞULU’YA MERT TÜNAY DESTEĞİ

Kenan Doğulu’nun yapımcılığını üstlendiği Mert Tünay’ın “Çirkin” albümü bu hafta  Babylon’da düzenlenen bir lansman ile müzikseverlerle buluştu. Pek çok reklam müziğinin de altına imzasını atmış olan Mert Tünay’ı izlemeye gelenler şarkılara dans ederek eşlik ettiler.

Mert Tünay’ın yakın arkadaşı olan Kenan Doğulu, geceye sevgilisi Beren Saat ile katıldı. Kenan Doğulu konserden önce “ Mert uzun senelerdir müzik dünyasının içinde olan, herkesin çok sevdiği, değerli bir müzisyen. Biz de Doğulu prodüksiyon olarak onunla çalışmaktan dolayı çok mutlu olduk, keyif aldık. Ayrıcada başarısını taçlandırdığı bu gecede ben de onunla kader birliği, iş birliği yapmak istedim. Müzisyenler kalplerini, ellerini, ruhlarını koydular ortaya ve çok güzel bir iş çıkardılar ortaya. Emeği geçen herkesi çok tebrik ediyorum.” Sözleriyle Mert Tünay’a desteğini dile getirdi.

MERT TÜNAY’A ÜNLÜ DOSTLARI SAHNEDE EŞLİK ETTİ

Gecenin sürprizi ise Kenan Doğulu’nun sahneye çıkması oldu. Kenan Doğulu, yapımcılığını üstlendiği albümünün konserinde Mert Tünay’ı sahnede de yalnız bırakmadı. Kenan Doğulu ve Mert Tünay, birlikte Doğulu’nun  ‘Kalp Kalbe Karşı’ ve ‘Tutamıyorum Zamanı’ parçalarını seslendirdiler.

Konserde Özge Fışkın da, ‘Mayhoş’ parçasında sahneye çıkarak Tünay’a vokal yaptı.

“Çirkin” albümünün lansman gecesine, Kenan Doğulu – Beren Saat çifti, Teoman, Yasemin Şefik, Mustafa Altıoklar, Özge Fışkın, Beril Kayar ve Fırat Çelik gibi isimler katıldı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]