Bensu Soral’ın yeni dizi projesi belli oldu!

Ay Yapım’ın yeni projelerinden birisi olacak olan dizisiyle ilgili birtakım söylentiler kulislerde sıkça konuşulmaya başlandı. Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin yer alacağı dizinin hangi kanalda yayınlanacağı netleşmese de “İçerde” dizisinin Show TV ekranlarında yayınlanacağı iddia edildi. Bensu Soral’ın yeni dizi projesinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’ye eşlik edeceği söylendi.

Söylentilere göre Ay Yapım, İçerde dizisi için kadın oyuncu seçmelerini tamamlayarak Bensu Soral’ı seçti. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’ye Bensu Soral’ın eşlik edeceği konuşulmaya başlandı. Bensu Soral, İçerde dizisinde Melek adlı karakteri canlandıracak.

BENSU SORAL İÇERDE DİZİSİNİN KADROSUNA DAHİL OLDU

En son Pretty Little Liars adlı dizinin uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol alan Bensu Soral, Melek rolü ile İçerde dizisinin kadrosuna dahil oldu. Ay Yapım şirketi konuya ilişkin henüz bir açıklamada bulunmadı.

İÇERDE DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNA ÜNLÜ İSİMLER DAHİL OLMAYA BAŞLADI

Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstleneceği dizinin senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alacak. İki kardeşin hikayesinin anlatılacağı İçerde dizisinin oyuncu kadrosunda Mustafa Uğurlu, Çetin Tekindor ve Damla Colbay gibi isimlerde yer alacak.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]