Benimsin 62. final bölümünde ortalık karıştı

Yayınlandığı günden bu yana birçok izleyiciyi ekran başına kitleyen Benimsin bugün herkesi şok edecek bir final bölümüyle ekranlara geldi. Bu muhteşem finalde Aaliya ile baş başa kalmak isteyen Roket haince bir plan yaptı. Peki merakla beklenen Benimsin 62. bölüm de neler yaşandı? Roket, Aaliya’yla baş başa kalmak isteyerek ona balayına gitmek istediğini söyledi. Aaliya ona itiraz etmese de Roket’e karşı şüpheleri devam etti. Zain geçmişine ait hatıraları görmeye başlayınca hafızası düzeldi. Benimsin final de Zain Bombay’a geri dönüp konağa geldi. Etraftaki herkes Zain ve Roket arasındaki benzerliği görünce büyük bir şok yaşadı. Roket, Zarina’nın da desteğini arkasına alarak ev ahalisini Zain olduğuna inandırdı. Öte yandan eve gelen polisler Roket’in dolandırıcılıkları yüzünden Zain’i tutukladı. Zain polislerin elinden kurtularak konağa geri döndü. Annesinin ve Aaliya’nın desteği sayesinde Zarina ve Bilal’i evden uzaklaştırdı. Finalde Zain ve Aaliya’nın yedi yıl sonraki yaşamına yer verildi. Dizinin son bölümünü aşağıda bulunan Benimsin 62. bölüm izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

BENİMSİN 62. BÖLÜM

Yayınlandığı günden bu yana Türk izleyicilerinin ilgisini çekmeyi başaran Benimsin kısa sürede Kanal 7’nin en çok izlenen dizilerinden birisi oldu. Tesadüfen Zain ile karşılaşan Surayya onunla konuşmaya çalıştı. Khatria’nın itirazlarının bu yüzden hiçbir faydası olmadı.

ROKET AALİYA’YI KONTROL ETMEYE ÇALIŞTI

Roket yaptığı büyük bir planla Aaliya’yı kontrol altına aldı. Roket’in engelsiz ilerleyişi Zarina’yı tedirgin etmeye başladı. Zarina hala Zain’in bir yerden çıkıp geleceğini düşünmeye başladı. Benimsin son bölümde Zain hiç tanımadığı bir evde uyandı.

ZAİN NE YAPACAK

Zain aldığı ağır darbelerden ötürü geçici hafıza kaybını atlatamadı. Roket’in annesi onun bu sorununu çözmek için doktora götürdü. Zain hastanede Surayya Hanım ve Khatria’yla karşı karşıya geldi. Zain annesini görünce geçmişe dair bir takım şeyleri hatırlamaya başladı. Öte yandan Nefisa’nın doğumuna günler kala Fahad ona karşı olan ilgisini giderek arttırmaya başladı.

BENİMSİN 62. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Kanal 7 ekranlarının yayınlandığı günden bu yana ilgiyle takip edilen dizisi Benimsin yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeye devam etti. Zain’in tıpa tıp benzeri olan Roket’in ortaya çıkması ortalığın karışmasına neden oldu. Zarina büyük bir plan yaparak Roket’i takip etti. Roket’i takip etmesinin neticesinde onunla konuşmak için harekete geçti. Roket ve Zarina arasında sürpriz bir sohbet yaşandı. Nefisa ve Fahad arasında yaşananlar herkesi şok ederken Zarina, Roket ve Zain’in benzerliği avantaj olarak kullanmak istedi. Roket, Barakat Royal’e yerleşse de Zain onu fark etmedi. Fahad Nefisa’nın hamile olduğunu öğrenir öğrenmez onu affetti. İkili arasında eksi mutlu günleri tekrar yaşanmaya başladı. Shazia Nefisa’nın durumunu öğrenince ona karşı tehlikeli bir plan yaptı. Zarina ve Roket’in yaptığı anlaşma Aaliya ve Zain’i zor durumda bıraktı. Zarina Roket’i takip ederek onunla konuşma şansı yakaladı. Zarina’yla konuşan Roket onun Abdullah ailesiyle ilgili yaptığı planlara dahil oldu. Fahad ve Nefisa arasında yeni gelişmeler yaşanmaya başladı. Zain ve Roket arasındaki benzerliği gören herkes büyük bir şok yaşadı. Zain ve Roket’in benzerliğini fark eden Zarina, Bilal’i de yanına alarak Roket’i takip etti. Roket kız arkadaşıyla beraber Barakat Royel’e yerleşti. Burada Zain ile defalarca karşılaşan Roket onun tarafından fark edilmedi. Fahad Nefisa’nın hamile olduğunu öğrenince onu affetmeye karar verdi. 

BENİMSİN TEKNİK EKİP

Oyuncular: Harshad Arora ve Preetika Rao
Yönetmen: Ankur Bhatiya ve Maan Sinh Minku
Senaryo: Sonali Jaffer
Dil: Hintçe
Ülke: Hindistan
Gösterim Yılı: 2013
Tür: Romantik
Diğer Adları: Limitless ve Without Boundaries

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]