Benimsin 61. bölümde Zain hafızasını kaybetti!

Yayınlandığı günden bu yana Türk izleyicilerinin ilgisini çekmeyi başaran Benimsin kısa sürede Kanal 7’nin en çok izlenen dizilerinden birisi oldu. Tesadüfen Zain ile karşılaşan Surayya onunla konuşmaya çalıştı. Khatria’nın itirazlarının bu yüzden hiçbir faydası olmadı. Peki merakla beklenen Benimsin 61. bölüm de neler oldu? Roket yaptığı büyük bir planla Aaliya’yı kontrol altına aldı. Roket’in engelsiz ilerleyişi Zarina’yı tedirgin etmeye başladı. Zarina hala Zain’in bir yerden çıkıp geleceğini düşünmeye başladı. Benimsin son bölümde Zain hiç tanımadığı bir evde uyandı. Zain aldığı ağır darbelerden ötürü geçici hafıza kaybını atlatamadı. Roket’in annesi onun bu sorununu çözmek için doktora götürdü. Zain hastanede Surayya Hanım ve Khatria’yla karşı karşıya geldi. Zain annesini görünce geçmişe dair bir takım şeyleri hatırlamaya başladı. Öte yandan Nefisa’nın doğumuna günler kala Fahad ona karşı olan ilgisini giderek arttırmaya başladı. Dizinin son bölümünü aşağıda bulunan Benimsin 61. bölüm izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

BENİMSİN 61. BÖLÜM

Kanal 7 ekranlarının yayınlandığı günden bu yana ilgiyle takip edilen dizisi Benimsin yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeye devam etti. Zain’in tıpa tıp benzeri olan Roket’in ortaya çıkması ortalığın karışmasına neden oldu.

ZARİNA ROKET’İN PEŞİNDE

Zarina büyük bir plan yaparak Roket’i takip etti. Roket’i takip etmesinin neticesinde onunla konuşmak için harekete geçti. Roket ve Zarina arasında sürpriz bir sohbet yaşandı. Nefisa ve Fahad arasında yaşananlar herkesi şok ederken Zarina, Roket ve Zain’in benzerliği avantaj olarak kullanmak istedi.

ROKET’İN HAİN PLANI

Roket, Barakat Royal’e yerleşse de Zain onu fark etmedi. Fahad Nefisa’nın hamile olduğunu öğrenir öğrenmez onu affetti. İkili arasında eksi mutlu günleri tekrar yaşanmaya başladı. Shazia Nefisa’nın durumunu öğrenince ona karşı tehlikeli bir plan yaptı. Zarina ve Roket’in yaptığı anlaşma Aaliya ve Zain’i zor durumda bıraktı. 

BENİMSİN 61. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Haftaiçi her gün saat 20.50’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başaran Hint dizilerinden birisi oldu. Zarina Roket’i takip ederek onunla konuşma şansı yakaladı. Zarina’yla konuşan Roket onun Abdullah ailesiyle ilgili yaptığı planlara dahil oldu. Fahad ve Nefisa arasında yeni gelişmeler yaşanmaya başladı. Zain ve Roket arasındaki benzerliği gören herkes büyük bir şok yaşadı. Zain ve Roket’in benzerliğini fark eden Zarina, Bilal’i de yanına alarak Roket’i takip etti. Roket kız arkadaşıyla beraber Barakat Royel’e yerleşti. Burada Zain ile defalarca karşılaşan Roket onun tarafından fark edilmedi. Fahad Nefisa’nın hamile olduğunu öğrenince onu affetmeye karar verdi. 

BENİMSİN TEKNİK EKİP

Oyuncular: Harshad Arora ve Preetika Rao
Yönetmen: Ankur Bhatiya ve Maan Sinh Minku
Senaryo: Sonali Jaffer
Dil: Hintçe
Ülke: Hindistan
Gösterim Yılı: 2013
Tür: Romantik
Diğer Adları: Limitless ve Without Boundaries

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]