Benimsin 58. bölümde Zain ve Roket karşı karşıya geldi!

Kanal 7'nin Hint dizisi Benimsin 58. bölümde Zain ve Roket karşı karşıya geldi. Son bölüm izle linkini Medyabey.com'da bulabilirsiniz.

Kanal 7 ekranlarının yayınlandığı günden bu yana ilgiyle takip edilen dizisi Benimsin yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeye devam etti. Zain’in tıpa tıp benzeri olan Roket’in ortaya çıkması ortalığın karışmasına neden oldu. Peki merakla beklenen Benimsin 58. bölüm de neler yaşandı? Zarina büyük bir plan yaparak Roket’i takip etti. Roket’i takip etmesinin neticesinde onunla konuşmak için harekete geçti. Roket ve Zarina arasında sürpriz bir sohbet yaşandı. Nefisa ve Fahad arasında yaşananlar herkesi şok ederken Zarina, Roket ve Zain’in benzerliği avantaj olarak kullanmak istedi.Benimsin son bölüm de Roket, Barakat Royal’e yerleşse de Zain onu fark etmedi. Fahad Nefisa’nın hamile olduğunu öğrenir öğrenmez onu affetti. İkili arasında eksi mutlu günleri tekrar yaşanmaya başladı. Shazia Nefisa’nın durumunu öğrenince ona karşı tehlikeli bir plan yaptı. Zarina ve Roket’in yaptığı anlaşma Aaliya ve Zain’i zor durumda bıraktı. Dizinin son bölümünü aşağıda bulunan Benimsin 58. bölüm izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

BENİMSİN 58. BÖLÜM

Haftaiçi her gün saat 20.50’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başaran Hint dizilerinden birisi oldu. Birkaç gündür yeni bölümü yayınlanmayan diziyle ilgili merak edilen sorulardan birisi de Benimsin neden yayınlanmadı sorusu olmuştu.

ZARİNA ROKET’İ TAKİP EDEREK ONUNLA GÖRÜŞTÜ

Zarina Roket’i takip ederek onunla konuşma şansı yakaladı. Zarina’yla konuşan Roket onun Abdullah ailesiyle ilgili yaptığı planlara dahil oldu. Fahad ve Nefisa arasında yeni gelişmeler yaşanmaya başladı. Zain ve Roket arasındaki benzerliği gören herkes büyük bir şok yaşadı.

ROKET VE ZAİN’İN MÜTHİŞ BENZERLİĞİ HERKESİ ŞOK ETTİ

Zain ve Roket’in benzerliğini fark eden Zarina, Bilal’i de yanına alarak Roket’i takip etti. Roket kız arkadaşıyla beraber Barakat Royel’e yerleşti. Burada Zain ile defalarca karşılaşan Roket onun tarafından fark edilmedi. Fahad Nefisa’nın hamile olduğunu öğrenince onu affetmeye karar verdi. 

BENİMSİN 58. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BENİMSİN 57. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Başrollerinde Harshad Arora ve Preetika Rao gibi Bollywood sinemasının önemli isimleri yer aldı. Dizide Zain ve Aaliya adındaki iki kuzenin birbiriyle büyük bir tesadüfün ardından yapılan şaka ardından yaşanan nefret anlatıldı. Zain eğitimini keyifli bir biçimde Londra’da sürdürürken babasının okula gitmediğini öğrenmesi üzerine ortalık iyice karıştı. Babası Zain’i hemen ülkeye çağırarak kuzeni Aaliya’ya gönderilecek hediyeleri alıp Birpur’a yola çıkmasını istedi. Fakat Zain başta bu teklifi kabul etmese de babasının kartlarını ve hesaplarını iptal etmesi üzerine mecburen dönmek zorunda kaldı. Babasının nasihatını biraz dinleyen Zain, Birpur’a doğru yola çıktı. Aaliya ile karşılaşan Zain, Aaliya’nın yaptığı şakayı devam etmek isteyince işler iyice karıştı.

BENİMSİN TEKNİK EKİP

Oyuncular: Harshad Arora ve Preetika Rao
Yönetmen: Ankur Bhatiya ve Maan Sinh Minku
Senaryo: Sonali Jaffer
Dil: Hintçe
Ülke: Hindistan
Gösterim Yılı: 2013
Tür: Romantik
Diğer Adları: Limitless ve Without Boundaries

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]