Benimsin 57. bölümde işler iyice karışmaya başlıyor!

Haftaiçi her gün saat 20.50’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başaran Hint dizilerinden birisi oldu. Birkaç gündür yeni bölümü yayınlanmayan diziyle ilgili merak edilen sorulardan birisi de Benimsin neden yayınlanmadı sorusu olmuştu. Peki merakla beklenen Benimsin 57. bölüm de neler oldu? Zarina Roket’i takip ederek onunla konuşma şansı yakaladı. Zarina’yla konuşan Roket onun Abdullah ailesiyle ilgili yaptığı planlara dahil oldu. Benimsin son bölüm de Fahad ve Nefisa arasında yeni gelişmeler yaşanmaya başladı. Zain ve Roket arasındaki benzerliği gören herkes büyük bir şok yaşadı. Zain ve Roket’in benzerliğini fark eden Zarina, Bilal’i de yanına alarak Roket’i takip etti. Roket kız arkadaşıyla beraber Barakat Royel’e yerleşti. Burada Zain ile defalarca karşılaşan Roket onun tarafından fark edilmedi. Fahad Nefisa’nın hamile olduğunu öğrenince onu affetmeye karar verdi. Merakla beklenen dizinin son bölümünü aşağıda bulunan Benimsin 57. bölüm izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

BENİMSİN 57. BÖLÜM

Kanal 7’nin sevilen dizisi Benimsin’de bugün şok gelişmeler yaşandı. Zarina Roket’i takip ederek onunla konuşma fırsatını yakaladı. Roket artık Zarina’nın Abdullah ailesine karşı oynadığı planın tehlike bir parçası oldu. Fahad ve Nefisa arasında yeni gelişmeler yaşanması ortalığı karıştırdı.

ROKET VE ZAİN ARASINDAKİ MÜTHİŞ BENZERLİK

Roket ile Zain arasındaki şaşırtıcı benzerliği gören Zarina, Bilal ile birlikte onu takip eder. Kız arkadaşı ile birlikte Barakat Royal’e yerleşen Roket defalarca Zain ile karşılaşsa da onun tarafından fark edilmez. Nefisa’nın hamile olduğunu öğrenen Fahad, onu bağışlar ve ikili uzun bir aranın ardından yeniden eski mutlu günlerine dönerler.  

SHAZİA TEHLİKELİ BİR İŞE KALKIŞTI

Nefisa’nın bu durumunu öğrenen Shazia, onun karşısındaki üstünlüğünü koruyabilmek için tehlikeli bir işe kalkışır. Nihayet Zarina ile tanışan Roket onun planını dinledikten sonra kendisine yapılan teklifi kabul eder.

BENİMSİN 57. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BENİMSİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Başrollerinde Harshad Arora ve Preetika Rao gibi Bollywood sinemasının önemli isimleri yer aldı. Dizide Zain ve Aaliya adındaki iki kuzenin birbiriyle büyük bir tesadüfün ardından yapılan şaka ardından yaşanan nefret anlatıldı. Zain eğitimini keyifli bir biçimde Londra’da sürdürürken babasının okula gitmediğini öğrenmesi üzerine ortalık iyice karıştı. Babası Zain’i hemen ülkeye çağırarak kuzeni Aaliya’ya gönderilecek hediyeleri alıp Birpur’a yola çıkmasını istedi. Fakat Zain başta bu teklifi kabul etmese de babasının kartlarını ve hesaplarını iptal etmesi üzerine mecburen dönmek zorunda kaldı. Babasının nasihatını biraz dinleyen Zain, Birpur’a doğru yola çıktı. Aaliya ile karşılaşan Zain, Aaliya’nın yaptığı şakayı devam etmek isteyince işler iyice karıştı.

BENİMSİN TEKNİK EKİP

Oyuncular: Harshad Arora ve Preetika Rao
Yönetmen: Ankur Bhatiya ve Maan Sinh Minku
Senaryo: Sonali Jaffer
Dil: Hintçe
Ülke: Hindistan
Gösterim Yılı: 2013
Tür: Romantik
Diğer Adları: Limitless ve Without Boundaries

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]