Yerli Dizi

BENİ AFFET’İN BAŞARISI PARMAK ISIRTIYOR

Star TV’nin önemli bir kitle tarafından tutkuyla takip edilen “Beni Affet” dizisi aldığı yüksek reytinglerle adından sözettirmeyi başardı. Dizi, hafta içi her gün 16.45’te  yayınlanmasına rağmen “Prime Time” denilen ana haber sonrası en çok izlenen kuşaktaki programlar kadar izlenme oranlarını yakalamış durumda.

20011 yılında ilk önce Show TV’de ekrana gelen dizi, daha sonra Star TV’ye transfer olmuştu. Beni Affet, 18 Kasım Pazartesi günü  436. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Dizi bu yönüyle de önemli bir başarının altına imza attı.

Ankara’da çekilen Beni Affet dizisinin oyuncuları: Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Mert Altınışık, Gaye Turgut, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Özgün Çoban gibi  başarılı  tiyatroculardan oluşuyor. İnternette dinlenme rekorları kıran dizinin müziklerini  Şevval Sam seslendiriyor.

Beni_Affet_2

Beni Affet’in geçtiğimiz haftaki reyting performansı şöyle oldu:

Pazartesi ( 11 Kasım) : Total’de 6. / AB’de 4.

Salı ( 12 Kasım) : Total’de 4. / AB’de 5.

Çarşamba(13 Kasım) : Total’de 6. / AB’de 4.

Perşambe(14 Kasım) : Total’de 5. / AB’de 9.

Cuma ( 15 Kasım) : Total’de 9. / AB’de 10.

Bu arada dikkati çeken konu Beni Affet’in sıralamada kendinden önce gelen kimi program ve dzilerden “share” olarak çok daha yukarıda izlenme oranları yakalaması dizinin diğer bir başarısı olarak göze çarpıyor.

Beni_Affet_3

 

BENİ AFFET KÜNYE:

HİKAYE: Vural Balıkçı- Baran Yıldırım-Ayşem Özge Yoldaş- Merve Ateşoğlu

SENARYO VE YAZIM GRUBU: Vural Balıkçı- Baran Yıldırım-Ayşem Özge Yoldaş-Merve Ateşoğlu-Diğdem Şenyücel-Berna Eren-Devrim Yıldız Özdemir-Gökçen Eroğlu

SANAT YÖNETMENİ: Erman Biçmen

MÜZİK: MAGICPOST

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Serkan Erzin – Özgür Yücel Çam

YÖNETMEN: Gürsel Ateş- Mihriban Şahin- Bergüzar Demiroğlu

YAPIMCI: Nilgün Sağyaşar

GENEL HİKAYE: Osman KOZAN, yıllar önce Kayseri’den gelmiş ve Ankara’nın sayılı zenginleri arasına girmiş bir iş adamıdır. Siteler’de bir atölye ile başlayan mobilya üretimini, şimdi bir mağazalar zincirine, şirketini de Ortadoğu’ya ihracat yapan büyük bir Holding’e dönüştürmüştür. Katı bir adamdır Osman. Disipline her şeyden çok değer verir. Şirketi ve ailesini adeta ‘demir yumruk’la yönetir. Ancak işte çok iyi işleyen bu yöntem, ailede maalesef işlemez.Çocuklarının ayrı ayrı mutsuzluğuna sebep olur Osman. Tabii Karısı Zühre’nin de.

Beni Affet, katı ve acımasız bir babanın ailesini baskı altında tutarak onların mutsuzluğuna neden olmasının hikayesidir aslında.

MEDYABEY

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı