Beni Affet son bölümde neler yaşanacak?

Star TV’nin sevilen dizisi Beni Affet 1205. bölümüyle ekrana gelecek. Ateş’in çabası ailesini kurtamaya yetecek mi? Murat’ın Osman’ın oğlu olduğunu öğrenen Cüneyt ve Zühre duyduklarına inanmak istemez. Başı öne eğilen Osman, Zühre’den büyük bir tepki alır. Peki bugün neler yaşanacak?

Cüneyt ve Murat abi-kardeş olarak duygu yüklü bir kucaklaşma yaşar. Feride ve Yaman, Boris ve Melis’in planından habersiz güzel anlar yaşamaya devam ederler. Nazire ise Ahmet’ten gelen teklif karşısında baygınlık geçirir.

Murtaza hain planını devreye sokar ve Galip’ten sonra Sevgi’yi de alıkoymak için Ateş’in bütün ailesine bir tuzak kurar. Kendine gelmeye başlayan Ateş’in çabası ailesini kurtarmaya yetecek midir? Ceylan ve Alper’in oyununu anlayan Yiğit onları kendi tuzaklarına düşürür. Ancak Yiğit’in gizlediği gerçekler ve amacı herkesin kanını donduracak türdendir.

Cüneyt, Murat’ı eve getirtmeyi başarabilecek mi? (1203. Bölüm)

Şahin ve Bahar, oğluna kavuşamadığı için acı içinde olan Sevgi’nin kendine bir delilik yapacağından endişe eder. Sevgi, Ateş’in kaçırılışı ile ilgili önemli bir gelişmeye ulaşır. Murtaza’nın elinde olan Ateş kıpırtısız yatar. Alper’i karşısında gören Ceylan, ondan duydukları karşısında şok olur. İkilinin Yiğit’i hedef alan planlarının önemi ise merak konusudur.

Yaman ve Feride yaşananları geçmişte bırakarak ruh kliniğinde yatan Melis’e destek ziyaretine gider. Her şey olumlu bir şekilde ilerlerken Melis’in tavrını değiştirecek bir gelişme yaşanır. Feride ve Yaman çıkacakları tatil için alışveriş yapar. Boris ise hain planını devreye sokar. Osman ve Murat arasındaki gerilime bir anlam veremeyen Cüneyt, Murat’ı eve getirtmeyi başarır. Ancak Murat’ın sözleri herkesi allak bullak eder.

Ceylan’la Nermin arasında büyük kavga yaşanır (1202. Bölüm)

Ateş hastanede yaşam mücadelesi verirken, Gülüm’e sahip olmak isteyen Murtaza onu bir dağ evine götürmüştür. Şahin ve Galip’in çabasının Gülüm’ü kurtarmaya yetip yetmeyeceği merak konusudur. Öte yandan Murtaza, Ateş’le ilgili şok edici bir gelişmenin fitilini ateşler. Ceylan’la Neriman arasında büyük bir kavga yaşanır. Kader bu ana ve ikilinin sözlerine tanık olunca bunalıp bir karar alır.

Feride ve Yaman, Banu’ya tuzak kurarak öldü sandıkları Thomas’a ulaşmayı başarmıştır. Ahmet’in de gelmesi ile tam bir yüzleşme yaşanır. Feride’den intikam almaya kararlı olan Boris ise işbirliği yapmak umudu ile Melis’in yanına gider. Babasının Osman olduğunu öğrenen Murat ve Osman arasında oldukça sert ve acı dolu bir yüzleşme yaşanır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]