Beni Affet dizi setinden aşka! Kim bu ünlü çift?

Star TV’nin sevilen arkası yarın dizisi Beni Affet dizi setinden bir aşk hikayesi çıktı. Bir dönem aynı dizide rol alan Şeyma Korkmaz ve Cüneyt Mete tatil fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşınca binlerce beğeni aldı.

“Beni Affet” dizisinin Feride’si ile dizide bir müddet yer alan Cesur’u arasındaki aşk bomba gibi gündeme düştü. Dizide Feride karakterini oynayan Şeyma Korkmaz ile Cesur karakterini oynayan Cüneyt Mete arasındaki aşk hayranlarını da mutlu etti.

Cüneyt Mete artık Beni Affet’de yok, “Aşk ve Mavi” dizisinde yer alan Mete, eski dizi setinden Şeyma Korkmaz ile mutluluklarını paylaşıyor. Ünlü çift tatil fotoğraflarını sosyal medyadan yayınlayınca binlerce beğeni ve tebrik mesajı aldı.

 

Cüneyt Mete kimdir? 

Cüneyt Mete, 1970 yılında İzmir’de doğmuştur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2006 yılında Unutma Beni dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış; Köprü, Yeni Evli , Kurtlar Vadisi, Kayıp Prenses dizilerinde rol almıştır. Beni Affet dizisinde canlandırdığı Cesur karakteri ile kariyerinde önemli bir çıkış yakalayan Cüneyt Mete, Atv ekranlarında yayınlanan başrolü Emrah ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı Aşk ve Mavi dizisinin kadrosunda yer almakta ve Cemal karakterini canlandırmaktadır.

Şeyma Korkmaz kimdir? 

1988 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Şeyma Korkmaz Eskişehirli’ dir. İlköğretim eğitimini tamamladıktan sonra ailesiyle Çanakkale’ye giden Şeyme Korkmaz lise ve üniversite eğitimini de Çanakkale’de almıştır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliğini okuyan Şeyma Korkmaz, üniversite yıllarında fotomodellik yaptı. Daha sonraki yıllarda oyunculuğa yönelen Şeyma Korkmaz’ın televizyondaki ilk deneyimi TRT 1 ekranlarında 2011 yılında gelen Hayata Beş Kala dizisiyle oldu. Dizide Yağmur karakteriyle oynayan Şeyma Kormaz’ın ilk dizisi uzun sürmedi.
Şeyma Korkmaz’ın ikinci dizisi Beni Affet oldu. Beni Affet dizisinde Feride Kozan karakteri ile yer almaya devam ediyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]