“Ben kucağa oturmam!”… Mehmet Demirkol ne demek istedi?

Mehmet Demirkol, Fatih Terim’e sorduğu sorularla ilgili tepkiler hakkında konuştu. Fatih Terim’e sorduğu sorularla ilgili gösterilen tepkilere adeta isyan eden Demirkol, “Neden soruyorsun diye soran gazeteci arkadaşlar var. Ben sizin gibi kucağa oturmam.” diye konuştu. Peki, Mehmet Demirkol bu açıklama ile ne demek istedi?

MEHMET DEMİRKOL: “GAZETECİLİK MESAFE KOYMA İŞİDİR”
NTVSpor yorumcusu Mehmet Demirkol, NTV Spor’da yayınlanan Spor Servisi programında geçtiğimiz günlerde gerçekleşen basın toplantısında Fatih Terim’e sorduğu sorulara gösterilen tepkiler nedeniyle açıklama yaptı. “Gazetecilik mesafe koyma işidir. Ben sizin gibi değilim, kucağa oturmam.” dedi.

“PESPAYELİK BU!”

Demirkol, şöyle devam etti:”Bilmiyor musun neden soruyorsun diyen gazeteci arkadaşlar var sosyal medyada. Soru soruyoruz diye neden soruyorsun diyen gazeteci arkadaşlar tarafından sorgulanıyoruz. Pespayelik artık bu. Gazetecilik artık ayaklar altında. Hakkaten bırakın bu işi, başka bir iş yapın. Çıldırtacaksınız artık beni. Arda’yı, Selçuk’u gördüğüm zaman soracağım. Muhataplarına soracağım. Bunu neden soruyorsun diyen gazeteci olur mu yahu?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]