Televizyon

Ben Bilmem Eşim Bilir’le başarı kazanan İlker Ayrık eski günlerini mumla arıyor

Kanal D’deki ekrana gelen “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasındaki sunuculuk performansıyla dikkatleri çeken ve sonrasında birçok film ve reklam filminde boy gösteren İlker Ayrık eski popüler günlerini mumla arıyor. Bilmem Eşim Bilir yarışmasından sonra Star TV’ye transfer olan ve Var Mısınız Yok Musunuz yarışmasını sunan İlker Ayrık yarışmanın beklenen ilgiyi görmemesiyle adeta bir şok yaşamış oldu. İlker Ayrık şu sıralar sadece finale hazırlanan TRT1’de yayınlanan Seksenler dizisiyle ekrana geliyor.

İLKER AYRIK ESKİ GÜNLERİNİ ARIYOR

Ünlü oyuncu İlker Ayrık eski popüler günlerini arıyor.Geçmişte dizi ve filmlerin, reklamların ve de yarışmaların aranılan ismi olan ve Türk izleyicisi tarafından oldukça sevilen İlker Ayrık’ın Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasından ayrılması ona yaramamışa benziyor. Ekranlarda değişik projelerde boy gösteren İlker Ayrık’ın adı şu sıralar final için gün sayan Seksenler dizisinde geçiyor.

İLKER AYRIK STAR’A TRANSFERİ HATA MI?

Medya kulislerinde İlker Ayrık’ın Kanal D’denin sevilen ve reyting rekorları kıran yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir’den ayrılarak Star’da Var Mısınız Yok Musunuz’u sunmaya karar vermesinin stratejik bir hata olduğu konuşuluyor.

Ünlü oyuncu, Star’da sunduğu yarışma yarışmanın beklenen reytingi alamaması nedeniyle ekran macerası uzun sürmemiş alınan reytigler yüksek izlenme oranlarını kanıksamış olan İlker Ayrık’ı  ve de Star TV’yi memnun etmemişti.

Değişik projelerin aranılan ismi olan ünlü oyuncunun uzun bir süredir ekran sessizliğinin Fox TV ekranlarında son bulması bekleniyor. Ayrık’ın Fox TV’de Eyvah Düşüyorum adlı yarışmayı sunacağı konuşuluyor.

MEDYABEY

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün