Belçim Bilgin, Yılmaz Erdoğan’a sosyal medyadan nasıl seslendi?

Yılmaz Erdoğan’ın eşi Belçim Bilgin, medyada dolaşan boşanacaklar dedikodularına inat sosyal medyadan adeta aşk tazeledi.

Belçim Bilgin’in sosyal medya üzerinden eşi Yılmaz Erdoğan’la ilgili yaptığı paylaşımlar ayrılıyorlar iddialarına tokat gibi bir cevap oldu.

“Seni seviyorum ustam iyiki sana rastladım sen benim başıma gelen en güzel şeysin” diye yazan Bilgin, ayrılık iddiaları için de “Bu ayrılık haberlerini çıkaranları kınıyorum ve hayret ediyorum nereden çıkarıyorlar bu haberi” şeklinde tepki verdi.

Yılmaz Erdoğan’la beraber mutlu anlarına ait  çekilmiş fotoğrafları da paylaşan  Bilgin, fotoğrafların altına “8 yıl önce bugün güzel dileklerle yola çıktık, iyilikler güzellikler üzerine… Başıma gelen en güzel şey; büyük aşk, canım ustam, şahane dost, tatlı baba, Yılmaz! Seni çok seviyorum” diye yazdı.

Bilgin kısa süre öncesine kadar oğlu Rodin’le Los Angeles’ta tatil yaparken, yeni filminin senaryosunu yazan Yılmaz Erdoğan ise ilk evliliğinden olan kızı Berfin’le Çeşme’de görüntülenmişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]