Belçim Bilgin hangi dizide oynayacak?

Oyuncu Belçim Bilgin, yeni dizi projesi için Endemol ile anlaştı.  Aşk Tesadüfleri Sever’ ve ‘Kelebeğin Rüyası’ gibi milyonlarca kişinin izlediği önemli sinema filmlerinde oynayan Belçim Bilgin’in yeni hamlesinin adresi belli oldu.

Belçim Bilgin Erdoğan yeni dizi projesinde oynamak üzere dünyanın önemli medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye ile anlaştı.

Çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanacak diziyle ilgili detaylar sır gibi tutuluyor. Dizi projesinin diğer başrol oyuncusu, diğer oyuncuları, reji ekibi ve senaryosu ile ilgili bilgilerin önümüzdeki günlerde şekillenmesi bekleniyor.

Bilindiği gibi Belçim Bilgin en son Keşanlı Ali Destanı’nda baş rol oynamış ve Nejat İşler’le kamera karşısına geçmişti. Kanal D’de yayınlanan dizi, beklenen reytingleri alamadığı için erken final yapmıştı.

BELÇİM BİLGİN KİMDİR?:

31 Ocak 1983 tarihinde Ankara’da doğdu. 2002’de Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetimi Bölümü’nde yüksek eğitimine başladı. Ancak Belçim Bilgin, oyuncu olmayı istiyordu. Bir arkadaşının vasıtasıyla Yılmaz Erdoğan’la tanıştı. Bu olaydan sonra Sıfır Kilometre adlı sinema filminde oynadı. Belçim Bilgin, okuldaki kaydını dondurup Paris’e yerleşti. Paris’te 2 yıl kalan Belçim Bilgin, “Dol” adlı film’de rol aldı.

2006 yılında Türkiye’ye dönen oyuncu, Yılmaz Erdoğan’la evlendi. Hatırla Sevgili adlı dizide oynayan BelçimBilgin eşi Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı bir oyunda rol almak istediğini açıklamıştı.23 Ocak 2009 da vizyona giren Güz Sancısı filminde oynadı. Ayrıca Ocak 2011’de Aşk Tesadüfleri Sever adlı filmde Mehmet Günsür ile birlikte baş rol oyuncusu olarak görev aldı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]