Behzat Ç rolüyle gönüllere kazınan Erdal Beşikçioğlu şimdi de Kanal D’de efsane yazacak…

Kanal D yepyeni bir diziyi ekrana getirmeye hazırlanıyor. Türk halkının gönlünde oynadığı Behzat Ç. karakteri ile unutulmaz iz bırakan Erdal Beşikçioğlu’nun da rol alacağı “Adı Efsane” dizisi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sizler için araştırdık. Adı Efsane dizisinde kimler yer alacak, Adı Efsane dizisinin konusu nedir, Adı Efsane dizisi ne zaman başlayacak? Ayrıntılar M.bey farkıyla sizlerle…

Kanal D televizyon dünyasında dizi rekabetine bomba gibi bir diziyle daha devam etmek istiyor… D Productions yapımcılığında yayınlanacak olan Adı Efsane dizisinde kimler yok ki… Yeni dizinin başrolünde yer alacak isim Türk halkının çok yakından tanıdığı ve sevdiği Erdal Beşikçioğlu. Beşikçioğlu’na, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer eşlik edecek.

Yönetmenliğini Devrim Yalçın’ın yapacağı senaryosunu Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu ve Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı Adı Efsane’de her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadele ekrana yansıtılacak.

Yeni dizi Adı Efsane’de her rolün adamı Erdal Beşikçioğlu karısı ölmüş, iki kızının velayeti de eski eşinin ailesinde kalmış bir spor hocasını (bir basketbol koçu) oynuyor. Rojda Demirer, Beşikçioğlu’nun eski baldızını oyanrken onun ölen eşinin kardeşi yani Beşikçioğlu’nun baldızı rolünde. Gökçe Bahadır dizide bir öğretmen karakteri ile karşımıza çıkıyor.

Önemli bir not, spora özel hayatında yer veren Beşikçioğlu rolüne tam adapte olmak için özel antrenörle çalışıyormuş.. Dizinin çekimleri ise önümüzdeki hafta başlayacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]